Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Nowa Honda GL 1800 Gold Wing trafi do sprzedazy jeszcze w tym roku

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Nowa Honda GL 1800 Gold Wing trafi do sprzedazy jeszcze w tym roku Honda w Stanach Zjednoczonych ogłosiła, że model GL 1800 Gold Wing 2012 trafi do sprzedaży już w maju 2011 roku.

Nowa Honda Gold Wing wyposażona została w jednostkę napędową o pojemności 1800 cm sześć. Motocykl posiada wiele nowoczesnych systemów elektronicznych mających uprzyjemnić podróżowanie.

Jednym z takich systemów jest nowoczesny GPS, wraz z przyjaznym i przejrzystym oprogramowaniem, umożliwiającym łączenie się ze znajomymi online i dzieleniem się ulubionymi trasami. Motocykl został wyposażony w zintegrowane MP3/iPod, które wykorzystuje SRS CS Auto. Honda zapewnia, że ten system dostarczy wiele niezapomnianych wrażeń dźwiękowych.

Z myślą o podróżnych, Honda powiększyła pojemność bagażników oraz poprawiła ochronę przed wiejącym wiatrem i innymi warunkami pogodowymi, które mogą utrudnić jazdę. Nowy Gold Wing ma zmodyfikowane zawieszenie, zwiększające komfort jazdy nie tylko prowadzącego motocyklisty, ale także pasażera. Motocykl wyposażono również w zaawansowany ABS oraz poduszkę powietrzną.

W dniach 25-27 lutego, Honda GL1800 Gold Wing zostanie zaprezentowana na wystawie w Greenville. Wersja przeznaczona dla Europy ma się pojawić w salonach na początku 2012 roku.

Nowa Honda GL 1800 Gold Wing trafi do sprzedazy jeszcze w tym roku
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Nowa Honda GL 1800 Gold Wing trafi do sprzedazy jeszcze w tym roku

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości