Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38527 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Nowa Łada Niva - szczegóły

Data publikacji: Autor: (mm)

Łada Niva / Fot. Łada Wszystko wskazuje na to, że niebawem Łada Niva doczeka się następcy. AvtoVAZ opublikował właśnie pierwsze informacje dotyczące samochodu.

Łada Niva / Fot. ŁadaNajwiększe ze zmian mają dotyczyć stylistyki pojazdu, ale dotychczas nie znamy konkretnych szczegółów. Poprawić ma się także poziom bezpieczeństwa.

Za napęd prawdopodobnie będzie odpowiadać 1,8 l silnik dostarczający 135 KM mocy, który pochodzi z koncernu PSA, a samochód otrzyma stały napęd na cztery koła.

Wersja koncepcyjna pojazdu ma zostać pokazana na zbliżającym się Salonie Samochodowym w Moskwie, natomiast nowa Łada Niva do produkcji może trafić jeszcze w tym roku. Wiadomo że na mocy umowy pomiędzy AvtoVAZ i General Motors, nowość ma być dostępna także pod marką Chevrolet.

Łada Niva / Fot. Łada

Łada Niva / Fot. Łada

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • bryan (gość)

    Jak zwykle żabojady tradycyjnie podlizują się do rusków (zaczynając od mistrali kończąc na budowę parków rozrywki na Krymie i w Moskwie w ostatnimi czasy de facto od wieków historia Francji zna "zdrady", kolaboracje, nikczemne nuklearne występki na wysepkach Pacyfiku od czasów de Gola, a obecnie niestety otwarcie stoi w zaklinowanie w solidarności europejskiej (putinowcy po mistrzowsku to wykorzystują i ogrywają bez skrupułów) in.sł. kumają stale z ruskimi i z Chińczykami i tym samym współuczestniczą w unicestwieniu cywilizacji europejskiej w tym przekazywanie wszelkiej nowej technologii (motoryzacji, telekomunikacji, militarno-zbrojeniowej) od przekazania Kadafiemu po Putina ...katastrofalnie). Postuluję nie kupować żadnych pojazdów od kraju agresora ze spuścizną czasów sowieckich, które były mniej grożne (i przewidywalne) niż obecnie. Poniektórym Francuzom we łbach się przewraca i jak nie daj Boże, byłaby wojna to zachowaliby się jak trzęsący tchóźliwy Papkin z "Zemsty" A. Fredry.

  • 1 (gość)

    Całkiem ładna konstrukcja.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Lada Niva dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości