Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Nowa myjnia w Koszalinie. Brudasy będą lśniły

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Nowa myjnia w Koszalinie. Brudasy będą lśniły 10 zł powinno wystarczyć, by lakier naszego brudnego samochodu znowu błyszczał w słońcu. Tuż przy przejeździe kolejowym na ul. Franciszkańskiej w Koszalinie, działa od niedawna nowa myjnia samochodowa.

Nazywa się Daytona, jest czynna codziennie, siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Jest bezdotykowa, ma sześć stanowisk, w tym jedno odkryte, w którym umyć można nawet ciężarówkę. Co ciekawe, właścicielem obiektu jest kobieta.
– Dwa lata – od pomysłu do otwarcia – trwało przygotowanie myjni – opowiada Joanna Głośna. – Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i cieszę się, że działamy.

Myjnia jest nowoczesna, w pełni zautomatyzowana. Jest bezdotykowa, czyli samochód umyjemy wodą z płynem, puszczaną pod dużym ciśnieniem. Ale jest też novum. – Jeśli ktoś przyjedzie naprawdę brudnym samochodem i uzna, że samo ciśnienie wody nie wystarczy, będzie mógł samochód wymyć specjalną szczotką, która jest na wyposażeniu każdego stanowiska – mówi pani Joanna.

Koszty? Korzystanie z myjni jest dziecinnie proste, a opłaty niewygórowane. Wystarczy podjechać, wrzucić kilka monet, chwycić za "pistolet” i lać wodę. Co ważne, tuż obok jest maszyna do rozmieniania banknotów na drobne, więc drobniaków nie musimy mieć przy sobie.

– Kierowcy mogą też dokupić specjalny kluczyk, dzięki któremu wstąpią do programu lojalnościowego – pokazuje właścicielka myjni. Ten kluczyk pełni rolę swoistej karty kredytowej – wystarczy go włożyć do automatu zamiast bilonu, wybrać odpowiednią opcję i myć bez martwienia się, że nie wystarczy nam czasu na dokończenie mycia.

– 10 zł powinno wystarczyć, by umyć porządnie auto. Za 15 złotych zdążymy sami umyć nawet ciężarówkę. A jeśli będą jakieś problemy, kierowca będzie ubrany na przykład w garnitur, można poprosić o pomoc naszego pracownika – zaprasza Joanna Głośna.
(qba)

Nowa myjnia w Koszalinie. Brudasy będą lśniły
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Nowa myjnia w Koszalinie. Brudasy będą lśniły

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Kacper (gość)

    Bardzo fajny artykuł, rzeczowy i skuteczny, ale ja osobiście preferuję auto myjnie ręczne, specjalizujące się w bezpiecznym myciu ręcznym. Takie mycie aut nie rysuje lakieru samochodowego. Bardzo fajnie też jak myjnia jest połączona z serwisem autodetailingu, jak np. Manufaktura Blasku w Koszalinie https://mbautodetailing.pl/ Ja ostatnio korzystałem z usługi polerowania lakieru to dodatkowo umyli i wypicowali mi super autko

  • andrzej2536 (gość)

    myjnie bezdotykowe nie są dobrym rozwiązaniem, one rysują lakier i nie są bezpieczne dla powłoki ochronnej lakieru samochodowego. Ja uważam, że tylko myjnie ręczne są bezpieczne dla lakieru i nie niszczą, ani nie rysują go. w dodatku myjnia ręczna daje Tobie pewność, że całe auto , również podwozie , nadkola itd będą całkowicie i dobrze umyte. Ja korzystam z usług mycia ręcznego tylko https://mbautodetailing.pl/oferta/myjnia-samochodowa

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości