Wszystko
o samochodach

Motocykle / Motocykle

Nowości motocyklowe i piękne kobiety - zobacz zdjęcia

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Nowości motocyklowe i piękne kobiety - zobacz zdjęcia Triumph Tiger 800, BMW K 1600 GT/GTL czy Suzuki GSX-R 600 to niektóre nowości zaprezentowane na III Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie.

Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów - zobacz zdjęcia motocykli i pięknych kobiet.

Na tegorocznej imprezie motocyklowej, która odbyła się w dniach 4-6 marca w halach przy ulicy Marsa zaprezentowało się wiele firm z branży, lecz zabrakło chociażby pojazdów Kawasaki i jednośladów KTM-a.

Dużą popularnością cieszyło się stoisko włoskiego Ducati, gdzie zaprezentowano nowego Diavela. Inne modele tego producenta, jak 1198, Monster czy Multistrada także wzbudzały zainteresowanie licznych gości.

BMW pokazało najnowszego turystyka K 1600 GT oraz GTL. Ponadto premierę miało tu lekkie enduro G 650 GS.

Największą premierą Triumph’a był niezaprzeczalnie nowy Tiger 800/800XC. Obok niego prezentowano Speed Triumpha, który przeszedł głęboką kurację odmładzającą.

Na stoisku Suzuki zaprezentowano cały asortyment pojazdów tego japońskiego producenta w tym najnowszą generację GSX-R 600.

Yamahy również pokazała całą gamę swoich maszyn, w tym V-Max-a, na którego przymierzało się wielu zwiedzających. W bogatym pawilonie Hondy zabrakło natomiast najnowszego Crossrunner-a.

Poza motocyklami duże pawilony mieli producenci skuterów m.in. Romet i Zipp, ale zabrakło tu innych dużych przedstawicielstw chińskich marek, które przecież cieszą się sporym powodzeniem w naszym kraju.

Motocykle, quady i skutery to nie jedyne ciekawe sprzęty  zgromadzone w halach przy ulicy Marsa. Zwiedzający mogli zapoznać się z szeroką ofertą firm produkujących stroje motocyklowe, buty, kominiarki, kufry, sakwy i inne akcesoria stosowane w off-roadzie, jak i na torach asfaltowych.

Niewątpliwie atrakcyjność poszczególnych stoisk podnosiły ponętne hostessy, które chętnie pozowały do zdjęć robionych przez gości przybyłych na tegoroczną Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów.

Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów - zobacz zdjęcia motocykli i pięknych kobiet.

Karol Biela

Nowości motocyklowe i piękne kobiety - zobacz zdjęcia
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Nowości motocyklowe i piękne kobiety - zobacz zdjęcia

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości