Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Nowy Opel Astra - dwa tysiące aut może mieć wadę fabryczną

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Nowy Opel Astra - dwa tysiące aut może mieć wadę fabryczną Pierwsze problemy z nową Astrą – produkowaną m.in. w Gliwicach. W Polsce ponad dwa tysiące tych aut muszą sprawdzić serwisanci.

Przedsiębiorca General Motors Poland Sp. z o.o. powiadomił, że niektóre samochody Opel Astra J – a więc czwarta generacja Astry - mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.

Zobacz: Nissan, Opel, Renault i Toyota - tysiące aut z fabrycznymi wadami

Polski dystrybutor marki Opel poinformował, że w niektórych samochodach Opel Astra J może nie działać sygnalizacja awarii kierunkowskazu na wyświetlaczu informacyjnym kierowcy (Driver Info Centre).

Na rynku polskim kampanią wyborczą z tego powodu objętych jest 2 087 samochodów. Lista numerów VIN w pliku pdf na stronach Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Przedsiębiorca zawiadomił autoryzowanych dystrybutorów prowadzących sprzedaż na terenie Polski o kampanii naprawczej. Dilerzy wezwą klientów, którzy zakupili samochody objęte kampanią, do złożenia wizyty w celu sprawdzenia czy w ich Oplach Astra występuje ww. wada. W przypadku jej wykrycia autoryzowany serwis jest zobowiązany do bezpłatnego usunięcia usterki.

Nowy Opel Astra - dwa tysiące aut może mieć wadę fabryczną
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Nowy Opel Astra - dwa tysiące aut może mieć wadę fabryczną

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości