Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Nowy Renault Trafic

Data publikacji: Autor: (mp)

 Już niedługo na rynku pojawi się nowa wersja Renault Trafic pod nazwą Generation. Auto ma podbić segment samochodów rodzinnych.

Już niedługo na rynku pojawi się nowa wersja Renault Trafic pod nazwą Generation. Opracowane we współpracy z francuskim projektantem nadwozi, firmą Gruau auto ma podbić segment samochodów rodzinnych.

 

Trafic Generation przeznaczony jest według Renault „dla klienteli poszukującej pojazdu wielofunkcyjnego i wygodnego, zarówno na co dzień, jak i na czas wakacji lub wypoczynku”. Samochód mogący pomieścić siedem osób ma szeroki zakres zmian konfiguracji wnętrza. Można go przekształcić w salon z ustawionym pośrodku stolikiem przesuwnym, a nawet spędzić w nim noc po rozłożeniu trzymiejscowej kanapy/kuszetki.

 

Generation jest dostępny z jednym silnikiem benzynowym i trzema silnikami wysokoprężnymi, w tym najnowszym 2.5 dCi 16V o mocy 135 KM.

 

Firma Renault oczekuje, że wprowadzenie tego nowego modelu umożliwi jej opanowanie segmentu samochodów wypoczynkowych, przy czym wielkość jego sprzedaży szacowana jest na poziomie 5% dotychczasowej wielkości sprzedaży samochodu Trafic na rynku europejskim.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości