Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37734 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Nowy silnik i światła LED w Audi A3

Data publikacji: Autor: (mm)

Fot. Audi Audi A3 i A3 Sportback oferowane na Wyspach Brytyjskich zyskają nowy silnik i światła LED. Wkrótce zmiany czekają także Audi A3 Sedan.

Fot. AudiNajwiększą zmianą wprowadzoną przez producenta jest silnik. W ofercie pojawi się wzmocniona 2,0-litrowa jednostka TDI generująca moc 184 KM. Stanowiła ona będzie uzupełnienie 150-konnej wersji, która obecnie dostępna jest na rynku. W wersji wyposażenia S line, nabywcy będą mieli wybór pomiędzy napędem na przód oraz na wszystkie koła (quattro).

Z nowym silnikiem, auto od 0 do 100 km/h przyspiesza w 7,3 sekundy i osiąga prędkość maksymalną 233 km/h. Nowa jednostka napędowa, zgodnie z danymi producenta, zapewnia zużycie paliwa na poziomie 4,1 l/100km.

Oprócz nowej wersji silnika, dostępne będą warianty SE oraz Sport z pełnym oświetleniem LED o wartości 2 tys. funtów. Obejmuje ono m.in. przednie i tylne światła LED oraz czujniki świateł i deszczu. Model z nowym silnikiem kosztuje 24 375 funtów.

Fot. Audi

Fot. Audi

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • hi hi (gość)

    Żyję sobie w trudzie ,znoju,orzę ziemie grzebie w gnoju jestem panem w całej wsi bo mam ałdi w TDI. Wszyscy we wsi mnie szanują , gdy zajadę swoją furą . Laski piszczą ,kury gdaczą kiedy w ałdi mnie zobaczą , gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią to jest gościu. wóz wymiata Fordy,Fiaty widać na wsi kto bogaty,jeszcze znaczek TDI wszystkim się po nocach śni .Idę orać bo już czas zanim zazdrość zeżre was. Wy se siedźta i czytajata ałdi podziwiajta,bo to auta cud techniki,Niemcy robią super bryki

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Audi A3 zdjęcia

Audi A3 dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

Audi A3 Cena

Części dla marki Audi

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

680 zł