Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39049 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Nowy Subaru Forester - premiera w Japonii

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot: Subaru Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), producent samochodów Subaru ogłosił,ze światowa nowego Forestera odbędzie się 13 listopada w Japonii.

Od jego debiutu w 1997 roku, nowy Forester stanowi czwartą generację popularnego SUV’a wyposażonego w legendarny, Fot: Subaruopracowany przez Subaru, stały napęd wszystkich kół Symmetrical AWD.

Samochód zaprojektowany został tak aby zrealizować wszystkie wymagania stawiane prawdziwemu SUV-owi. Nowy Forester oferuje więc teraz jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony środowiska, a także zapewnia doskonałe właściwości jezdne w każdych warunkach drogowych i atmosferycznych.

Jest najnowszym dzieckiem koncernu realizującym bezustanne doskonalenie techniczne samochodów Subaru mające na celu zwiększenie radości z jazdy i poczucia bezpieczeństwa użytkowników.

Po premierze w Japonii, 13 listopada, Forester zostanie przedstawiony na innych rynkach całego świata. W Polsce nowy Forester pojawi się w marcu 2013 r.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Jarpoz (gość)

    W tytule są nieprawidłowości. A reszta to slogany.

  • Subarak (gość)

    ..."Nowy Forester oferuje więc teraz jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony środowiska... " Taaak ochrony srodowiska, to to co najwazniejsze.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Subaru Forester zdjęcia

Subaru Forester dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Subaru Forester opinie

Oceń swoje auto

Subaru Forester Cena