Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

O krok od tragedii. Refleks uratował życie pieszemu (video)

Data publikacji: Autor: KWP Lublin/x-news

Fot. KWP Lublin/x-news O sporym szczęściu może mówić pieszy, który w ostatniej chwili uniknął potrącenia przez Saaba. 37-letni kierowca nie zatrzymał się przed oznakowanym przejściem.

Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych nieopodal budynku krasnostawskiej komendy. Kierujący samochodem marki Saab jadąc ulicą Okrzei nie zauważył pieszego przechodzącego przez jezdnię w wyznaczonym miejscu. Nie zatrzymał pojazdu i tylko dzięki refleksowi pieszego udało się uniknąć groźnego wypadku.

Redakcja poleca:

Czy nowe auta są bezpieczne? Nowe wyniki testów zderzeniowych
Testujemy nowego Volkswagena Polo
Niskoprocentowe piwa. Czy można po nich prowadzić auto?

Świadkami zdarzenia byli komendanci policji w Krasnymstawie, którzy zanotowali numer rejestracyjny auta. Jak się okazało zdarzenie nagrały również kamery monitoringu. Policjanci bardzo szybko dotarli do kierującego, którym okazał się być 37-letni mieszkaniec Krasnegostawu. Mężczyzna, stracił prawo jazdy, a jego sprawą zajmie się sąd.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Jak sprawdza się Hyundai i30?

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Brak słow (gość)

    Ci ludzie na pasach maja sztywne karki !!!! a kierowca co ma jechac 20na godzine bo sie gapia w telefony tak jak Pani z Audi straciła prwo jazdy za co??że gnój jej wszedł pod maske widział chyba ,że nadjezdza auto to nie wychodzi sie pod auto tylko czeka aż kierowca zachamuje,ale nie polskie prwo robi rzeź!!!!!! jak Policja by tak zrobiła to pewnie było by,że wybiegł na ulice standard

  • Coś tam wiem (gość)

    Wielu pieszych przechodzi przez pasy jakby zielone dla nich światło czynił z nich nieśmiertelnych. Nie kontrolują sytuacji na drodze, ba nawet się nie patrzą w lewo i prawo tylko prosto jakby się czegoś wstydził lub gapia się bezmyślnie w telefony bo fb, tweeter lub inne paskudztwo ważniejsze od życia.

  • fiakier (gość)

    A pieszy ślepy i bez instynktu samozachowawczego był. Dalej wmawiajcie pieszym, że mają pierwszeństwo, tak mają do ... grobu.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości