Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Obok nich nie dało się przejść obojętnie. Atrakcje salonu w Genewie

Data publikacji: Autor: łs / Agencja TVN/x-news

Fot. Agencja TVN/x-news Na targach motoryzacyjnych w Genewie pojawiło się wiele konceptów oraz futurystycznych aut. Pojazdy te były niewątpliwie jedną z głównych atrakcji imprezy. Odwiedzający nie byli w stanie przejść obojętnie obok modeli zaprezentowanych na przykład przez Porsche, Jaguara czy Lazareth.

Fot. Agencja TVN/x-newsGenewska wystawa jako jedyna z tych najbardziej liczących się w Europie, odbywa się co roku. Idealny jest także salonu wystawy. Początek marca, a więc moment, w którym Stary Kontynent budzi się z zimowego snu i wszyscy czekają na motoryzacyjne nowości, które często w ciągu najbliższych miesięcy trafią do sieci sprzedaży. Jednak swoje stoiska w Genewie prezentują nie tylko producenci samochodów osobowych, ale również akcesoriów do tuningu, części zamiennych.

W tym roku organizatorzy zapowiadają co najmniej 50 premier światowych i europejskich, a na stoiskach będzie można podziwiać m.in. samochody koncepcyjne, które w niedalekiej przyszłości mają szanse wejść do produkcji seryjnej.

Nie zabrakło też budzących emocje supersamochodów.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości