Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Od czwartku duże zmiany przy wyjeździe ze Szczecina

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Od czwartku duże zmiany przy wyjeździe ze Szczecina W czwartek 29 marca o godzinie 8 zacznie obowiązywać nowa organizacja ruchu na ulicy Struga. Od środy wyjeżdżamy z miasta jezdnią wspomagającą.

- Od kilku dni montowaliśmy oznakowanie pionowe. Jeszcze dzisiaj w nocy żywicą malowaliśmy poziome - mówi Dariusz Zawadzki, przedstawiciel firmy Eurovia - wykonawcy przebudowy wjazdu do Szczecina. - Kierowcy opuszczający miasto muszą korzystać wyłącznie z ulicy wspomagającej, aż do Zwierzynieckiej. Zamykamy dwa pasy ruchu na starej jezdni i zdzieramy nawierzchnię asfaltową. Rozpoczynamy prace kanalizacyjne.

Wjazd do miasta będzie odbywał się tak, jak dotychczas. Aż do lipca. Wtedy ruch skierowany będzie na północną jezdnię wspomagającą.

- Całkowicie będzie już zamknięty stary ślad ulicy Struga. Później, w kolejnych etapach prac będziemy chcieli stopniowo przywracać ruch na budowane kawałki arterii. Zaczniemy od estakady - zapowiada wykonawca.

Estakada ma zamontowane już wszystkie elementy konstrukcyjne. Trwają prace nad konstrukcją żelbetową, mają potrwać jeszcze około czterech miesięcy. Trwają również prace nad budową kolejnego wiaduktu przy ulicy Wiosennej. Na części placu budowy uruchomiono już nowe oświetlenie.

Zmieny organizacji ruchu na ulicy Struga [PDF]:

   rys1d.pdf  [821 KB]
   rys2a.pdf  [224 KB]
   rys2b.pdf  [239 KB]

Andrzej Kus

czytaj także Ulica Struga w Szczecinie: Przed nami kolejna zmiana organizacji ruchu [mapy]

Od czwartku duże zmiany przy wyjeździe ze Szczecina
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Od czwartku duże zmiany przy wyjeździe ze Szczecina

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości