Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Odnowiona CR-V

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. Honda Honda CR-V jest jednym z najlepiej sprzedających się w Europie aut terenowo-rekreacyjnych. Teraz przeszła restylizację.

Honda CR-V jest jednym z najlepiej sprzedających się w Europie aut terenowo-rekreacyjnych. Szanse na zdobycie nowych klientów rosną, gdyż auto poddano restylizacji.

 Fot. Honda

Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie wysokoprężnej jednostki napędowej o pojemności 2,2 l. Rozwija ona moc 140 KM, a jej maksymalny moment obrotowy wynosi 340 Nm. Silnik współpracuje z 6-stopniową manualną skrzynią biegów. CR-V ma stały napęd na wszystkie koła.

 Fot. Honda

Modyfikacjom poddano wygląd auta. Inny od dotychczasowego kształt mają  zderzaki przedni i tylny oraz reflektory. Zmieniono kształt kierownicy oraz niektórych elementów panelu centralnego. Do wykończenia wnętrza wykorzystano także nowe materiały.
 
Odnowiona CR-V z 2-litrowym silnikiem benzynowym pojawi się w sprzedaży w październiku. Z wysokoprężną jednostką napędową dostępna będzie w Europie od marca 2005 r. Nie wiadomo jeszcze, kiedy auto można będzie nabyć w Polsce.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości