Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Odnowiony C5 już w Polsce

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. R.Polit Na polskim rynku oferowany jest już Citroen C5 po face liftingu. Za najtańsze auto klienci zapłacą 80 tys. zł

.Fot. R.Polit

 

Citroena C5 można nabyć w wersji sedan lub kombi z jednym z sześciu silników. Trzy z nich to jednostki benzynowe: 1,8 l/117 KM, 2,0 l/143 oraz 3-litrowa z układem zmiennych faz Fot. R.Polit: Mistrz olimpijski Robert Korzeniowski stwierdzi³, ¿e C5 to bardzo udany model. rozrządu, rozwijająca moc 210 KM. Auto można także kupić z silnikami wysokoprężnymi o pojemnościach 1,6 l; 2,0 l i 2,2 l, które osiągają moc od 110 do 138 KM.

 

Citroen C5 z podstawowym wyposażeniem i benzynową jednostką napędową 1,8 l kosztuje 80 tys. zł (sedan) lub 86 tys. zł (kombi). Za najtańszego sedana z silnikiem diesla 1,6 l trzeba zapłacić 90 tys. zł. Wersja kombi jest o 6 tys. zł droższa.

 

Wybrane wyposażenie standardowe: poduszki powietrzne czołowe, boczne, kurtynowe i na kolana kierowcy, układ ABS, układ stabilizacji toru jazdy, wspomaganie układu kierowniczego, elektrycznie sterowane szyby, automatyczna klimatyzacja.

 

Więcej o Citroenie C5 czytaj na stronie: https://www.motofakty.pl/artykul/odnowiony_c5.html

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości