Wszystko
o samochodach

Motosport / Rajdy

Off-roadowy rajd Terenowa Ustka już w weekend

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Off-roadowy rajd Terenowa Ustka już w weekend W sobotę na usteckim poligonie odbędzie się off-roadowa impreza Terenowa Ustka. W zawodach będą mogli wziąć udział posiadacze pojazdów z napędem na cztery koła.

Uczestnicy rajdu będą mieli do pokonania trasę długości ok. 30 km, która prowadzić będzie po lasach i plaży, wśród błota, piachu i grzęzawisk.  Przewidywane klasy: quady, turystyk, wyczyn, extreme elektryk i extreme mechanik. Koszt imprezy dla samochodów – 200 zł, dla quadów – 150 zł. 

Zgłoszenie w imprezie potwierdziło już kilkadziesiąt załóg z całej Polski. Zapisać można się jednak również bezpośrednio przed rajdem, w sobotę do godz. 9. Start  o godz. 10 na poligonie, na terenie ośrodka Caritas.

Pokonanie dystansu, mimo że nie jest on długi, zajmie kierowcom ok. 10 godzin. Zgłoszenia można wysyłać na adres: salwa13@wp.pl (imię i nazwisko kierowcy i pilota, nr rejestracyjny, klasa, auto). Szczegółowe informacje pod numerem tel. 602 785 243. Dla najlepszych nagrody.

– Po rozpoczęciu rajdu na trasę za darmo będą mogli wyruszyć również wszystkie chętne osoby – zapowiada Adam Salwowski, współorganizator imprezy. – Po zakończeniu zawodów na terenie Caritas przewidujemy konkurencje i pokazy, w których wezmą udział uczestnicy rajdu.

Daniel Klusek
Źródło: gp24.pl

Off-roadowy rajd Terenowa Ustka już w weekend
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Off-roadowy rajd Terenowa Ustka już w weekend

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w poniedziałek.

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości