Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Ogłoszenia w regioMoto.pl to klucz do sukcesu

Data publikacji: Autor: Artykuł sponsorowany

Ogłoszenia w regioMoto.pl to klucz do sukcesu Rozmowa z Markiem Szmucem, właścicielem komisu samochodowego Fiszman w Łańcucie.

Dlaczego spośród wielu portali z ogłoszeniami motoryzacyjnymi wybrał Pan promocję firmy w regioMoto.pl?

- To młody, ale prężnie rozwijający się portal. Jest bardzo mocno promowany w lokalnej prasie, co sprawia, że odwiedza go sporo internautów. Nie bez znaczenia jest także koszt ogłoszeń. Mam ofercie mnóstwo aut, dlatego promocja w prasie i internecie to dla mnie duże obciążenie. W regioMoto.pl dobrze wyeksponowane ogłoszenia nie są drogie.

Jakim zainteresowaniem wśród Pana klientów cieszą się ogłoszenia zamieszczone w naszym portalu?

- Sądząc po liczbie osób, które docierają do nas właśnie przez regioMoto.pl, bardzo dużym. Praktycznie codziennie dzwonią do nas klienci, którzy znajdują ogłoszenia właśnie na tej platformie. To najlepszy dowód na to, że pieniądze wydane na te ogłoszenia pracują na siebie.

Czy fakt, że regioMoto.pl jest stale promowane w dziesięciu dużych regionalnych dziennikach w całej Polsce ma dla Pana znaczenie?

- Oczywiście. Dzięki temu portal jest w stanie konkurować z największymi graczami na rynku. A to dla mnie pewność, że ogłoszenie obejrzą tysiące osób, nie tylko z Podkarpacia, ale także z innych regionów. Dzisiaj, kiedy używany samochód z pewnego źródła jest towarem pilnie poszukiwanym, klientów warto szukać także w innych województwach.

Dla dużych ogłoszeniodawców regioMoto.pl oferuje ministronę, na której można promować swoją firmę. Co sądzi Pan o tym pomyśle?

- Jest bardzo interesujący i pozwala na dobrą ekspozycję wszystkich ogłoszeń. Nasz klient w jednym miejscu może zobaczyć wszystkie samochody, jakie mam w ofercie. Mam też możliwość zareklamowania swojej firmy. Obok ogłoszeń są bowiem umieszczone wszystkie informacje na ten temat.

Jest Pan jednym z klientów, którzy w naszym portalu mają indywidualnego opiekuna. Na czym polega jego pomoc?

- Opiekun zbiera moje ogłoszenia, przygotowuje je do publikacji oraz na bieżąco dogląda i aktualizuje ofertę mojej firmy w regioMoto.pl. To bardzo pożyteczne, ponieważ ja nie mam na to zbyt wiele czasu. Odkąd ogłaszam się w regioMoto.pl mam pewność, że moje ogłoszenia są ciągle aktywne i aktualne.

Jakimi samochodami pan handluje?

- Na rynku działamy od 2003 roku. Samochody w naszej ofercie to przede wszystkim auta osobowe w wieku do 5 lat. Na placu mamy zazwyczaj ok. 50 samochodów. Wszystkie są objęte roczną gwarancją.

Ogłoszenia w regioMoto.pl to klucz do sukcesu
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Ogłoszenia w regioMoto.pl to klucz do sukcesu

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości