Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Ojciec Rydzyk w Maybachu?

Data publikacji: Autor: (mp)

 Jak podała „Gazeta Pomorska”, od kilku dni mieszkańcy Torunia spotykają jeżdżący ulicami miasta model Maybach 62. Pasażerem auta jest ojciec Tadeusz Rydzyk, założyciel Radia Maryja.

Jak podała „Gazeta Pomorska”, od kilku dni mieszkańcy Torunia spotykają jeżdżący ulicami miasta model Maybach 62.  Pasażerem auta jest ojciec Tadeusz Rydzyk, założyciel Radia Maryja.

 

Maybach jest najdroższym na świecie seryjnie produkowanym samochodem. Cena tańszego z dwóch dostępnych modeli wynosi ponad 1 mln 940 tys. zł. Droższy, taki, jakim podobno porusza się o. Rydzyk, kosztuje ponad 2 mln 250 tys. zł.

 

Maybach wyposażony jest w dwunastocylindrowy silnik o pojemności 5,5 l, osiągający moc 550 KM i moment obrotowy 990 Nm. Najważniejsze w aucie jest jednak jego wnętrze, które porównać można jedynie do urządzonej z przepychem willi. Najlepszym jego podsumowaniem może być fakt, że w dostępnych opcjach dodatkowych jest do dyspozycji jedynie dźwiękoszczelna szyba oddzielająca przedział dla siedzących z tylu od miejsca kierowcy oraz specjalnie przyciemniany panoramiczny dach. Resztę najnowszych wynalazków z dziedziny wygody podróżowania Maybach ma w standardzie.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Komentarze

 • Marian S. (gość)

  Czy jeszcze w dalszym ciągu istnieją w Polsce idioci wierzący w tą TWN-owską brednię, PROWOKACJĘ??? Cy myślący ludzie nie uważają że jest to nie tylko prowokacja ale także taka zasłona dymna, mgła Smoleńska, mająca na celu przysłonięcie prawdziwych faktów nękających naszych obywayeli jak upadek systemu emerytalnego Polski i wiążacym się z tym wydłużaniem wieku emerytalnego, kompletnym bałaganem i fiaskiem zbudowania nowoczesnych stadionów i autostrad no i posuwająca się "chyłkiem" CENZURA I DYKTATURA - zanane nam już nie od dziś nieodłączne siostrzyczkiy??? No i próba zniszczenia przy tej okazji jedynej liczącej się na naszym rynku medialnym katolickiej telewizji, Telewizji TRWAM???

 • Marian S. (gość)

  Przepraszam za błędy, ale jest to spowodowane jakimś dziwnym "chochlikiem" buszującym na tym blogu.

 • Marian S. (gość)

  A osobom dociekliwym i myślącym swoim własnym rozumem, proponuję prześledzić genealogię powstania tych właśnie mediów uporczywie i nieustannie z Goebbelsowskim uporem ponawiającym te i podobne, podłe brednie, mające na celu zniszczyć, ZAGADAĆ PRAWDĘ! Myślę o TVN-ach, Polsatach, Onetach, RMF-ach, Zetach i innych bzdetach, których jakoś dziwnie nam się tak latoś "namnożyło. A do prawdy tej możecie bez trudu dotrzeć studiując - nudny jak każdy urzędowy dokument - Raport o likwidacji WSI (gniazda sowieckiej agentury w nawet współczesnej Polsce) oraz aneksu do tej ustawy, który pospiesznie po śmierci poprzedniego Prezydenta - zawłaszczył sobie jego (nieprawy) następca - włamując się do biura Ś.p. Prezydenta Kaczyńskiego, jeszcze przed oficjalnym stwierdzeniem śmierci, tego prawdziwie POLSKIEGO PREZYDENTA!!!

 • Marcin K. (gość)

  Panie Marianie, jeśli Panu jeszcze się nie polepszyło, to mam w rodzinie bardzo dobrych specjalistów z dziedziny psychiatrii. Pozdrawiam.

 • Adam. R. (gość)

  A może by zrobić taką tradycję związana z odkopywaniem tego artykułu co 8 lat?

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości