Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37437 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody użytkowe

Opel Combo Cargo. Nowe auto użytkowe od 69 550 zł

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak

Opel Combo Cargo 

Nowy samochód użytkowy Combo jest dostępny od 69 550 zł. W tej cenie polscy klienci otrzymują pojazd z nadwoziem w standardowej długości 4,40 m i silnikiem wysokoprężnym 1.6 l o mocy 75 KM 

Fot. Opel Rozpoczęło się przyjmowanie zamówień na Opla Combo Cargo w długości standardowej, XL oraz w wersji z kabiną załogową. Co ma do zaoferowania pojazd?

Nowy samochód użytkowy Combo jest dostępny od 69 550 zł. W tej cenie polscy klienci otrzymują pojazd z nadwoziem w standardowej długości 4,40 m i silnikiem wysokoprężnym 1.6 l o mocy 75 KM (zużycie paliwa w l/100 km: 4,9–4,8 w cyklu miejskim; 4,1–3,9 poza miastem; 4,4–4,3 w cyklu mieszanym; emisja CO2: 114–111 g/km). 

Najmocniejszym jednostką w ofercie jest silnik wysokoprężny 1.5 l o mocy 130 KM (zużycie paliwa w l/100 km: 4,7–4,5 w cyklu miejskim; 4,4–4,1 poza miastem; 4,5–4,3 w cyklu mieszanym; emisja CO2: 119–113 g/km). Już teraz spełnia on wymagania normy emisji spalin Euro 6d-TEMP. Jednostka ta jest oferowana w zestawieniu z sześciobiegową skrzynią manualną lub, debiutującą w lekkich pojazdach użytkowych marki Opel, ośmiostopniową przekładnią automatyczną.

Od samego początku Opel Combo jest dostępny w licznych wariantach, w tym w wersji standardowej o długości nadwozia 4,40 m, w wersji XL o długości nadwozia 4,75 m (od 83 600 zł) oraz z kabiną załogową. Nowy kompaktowy dostawczy Opel wyróżnia się  pojemnością przestrzeni ładunkowej wynoszącą 4,4 m3, ładownością do 1000 kg (z wyłączeniem kierowcy) oraz przedziałem ładunkowym umożliwiającym przewożenie przedmiotów o długości do 3440 mm. Dzięki pomysłowemu zaprojektowaniu przestrzeni ładunkowej między wnękami nadkoli zmieszczą się dwie europalety. Wyjątkowo długie przedmioty, takie jak deski, można przewozić pod kątem dzięki opcjonalnemu lukowi dachowemu. Elementem wyposażenia jest wprowadzony w nowej generacji Opla Combo oparty na czujnikach wskaźnik przeciążenia. Kierowca za naciśnięciem przycisku może sprawdzić, czy nie przeładował pojazdu.

Zobacz także: Cofanie licznika. Będzie można trafić do więzienia

Do dyspozycji jest m.in. alarm przedkolizyjny z funkcją wykrywania pieszych i systemem automatycznego hamowania awaryjnego, asystent pasa ruchu i rozpoznawanie znaków drogowych oraz tempomat. Kierowcy pomaga opcjonalny system Surround Rear Vision, który znacznie poprawia widoczność zwłaszcza w samochodzie pozbawionym okien w części towarowej lub wypełnionym ładunkiem. Druga kamera, umieszczona w lusterku bocznym od strony pasażera, eliminuje martwe pola od tej strony pojazdu. Nowy Combo Cargo może być również wyposażony w system czujników Flank Guard, który pozwala uniknąć drobnych, ale irytujących i kosztownych uszkodzeń nadwozia przy manewrowaniu z niską prędkością. Użytkownicy, którzy muszą pokonywać błotniste, piaszczyste lub zaśnieżone drogi, mogą poszerzyć wyposażenie przednionapędowego Combo Cargo o elektroniczny system kontroli trakcji IntelliGrip.

Zobacz także: Fiat 500C w naszym teście

Należy również wspomnieć o systemach multimedialnych nowej generacji, oferujących liczne opcje pokładowej łączności. Systemami Multimedia i Multimedia Navi Pro kompatybilnymi z Apple CarPlay i Android Auto można łatwo sterować poprzez duży, czytelny i wygodny w obsłudze 8-calowy ekran dotykowy. Najwyższy model systemu multimedialnego jest wyposażony w moduł nawigacji z mapami Europy. Oprócz trójwymiarowych wskazówek nawigacyjnych podaje on także komunikaty o sytuacji w ruchu drogowym (TMC, Traffic Messaging Channel), pomagając kierowcy w wyborze optymalnej drogi dotarcia do klientów i omijaniu korków ulicznych.

Opel Combo Cargo 

Nowy samochód użytkowy Combo jest dostępny od 69 550 zł. W tej cenie polscy klienci otrzymują pojazd z nadwoziem w standardowej długości 4,40 m i silnikiem wysokoprężnym 1.6 l o mocy 75 KM 

Fot. Opel

Opel Combo Cargo

Nowy samochód użytkowy Combo jest dostępny od 69 550 zł. W tej cenie polscy klienci otrzymują pojazd z nadwoziem w standardowej długości 4,40 m i silnikiem wysokoprężnym 1.6 l o mocy 75 KM

Fot. Opel

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • janusz (gość)

    Czym tu się podniecać,toż to przestylizowane berlingo/partner - pojazdy obecne na rynku od kilku lat. Dlaczego nikt o tym nie wspomina!?

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Opel Combo zdjęcia

Opel Combo dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Opel Combo opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Opel Combo Cena

Części dla marki Opel

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

350 zł