Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody użytkowe

Opel Combo Life. Rynkowy debiut nowej wersji

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak

Fot. Opel Marka Opel wzmacnia ofertę lekkich samochodów dostawczych na polskim rynku, dlatego też rozszerzyła gamę modelową o wariant Opel Combo Life z homologacją ciężarową N1.

Ten wariant kombivana bazuje na wersji osobowej, dodatkowo wyróżniając się jednak stałą przegrodą za drugim rzędem siedzeń oraz zwiększoną ładownością (nawet do 200 kg). Pojemność bagażowa to 597 litrów.

Opel Combo Life N1 jest oferowany w dwóch wersjach wyposażenia Edition + oraz Elegance + oraz standardowej długości nadwozia L1 (4403 mm). Nabywcy mogą zdecydować się na wariant z silnikiem benzynowym 1.2 Turbo o mocy 110 KM zestawionym z sześciostopniową przekładnią manualną oraz silnikami wysokoprężnymi 1.5 Diesel o dwóch wariantach mocy – 102 KM lub 131 KM, zestawionymi z sześciostopniową przekładnią manualną. Ponadto mocniejsza jednostka jest również dostępna z ośmiostopniową przekładnią automatyczną.

Zobacz także: Kodeks drogowy 2022. Czy małe dziecko może samo poruszać się po drodze?

Oferta niebawem zostanie rozszerzona o kolejne wersje wyposażenia. Ceny Opla Combo Life N1 zamajaczy się od 96 150 zł – za odmianę z silnikiem  1.2 Turbo o mocy 110 KM oraz sześciostopniową manualną przekładnią.

Zobacz także: Mercedes EQA - prezentacja modelu

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości