Wszystko
o samochodach

Aktualności / Ceny paliw

Opel corsa 2011 do zdobycia na gazetalubuska.pl

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Opel corsa 2011 do zdobycia na gazetalubuska.pl W każdą sobotę, aż do 4 czerwca, czytelnicy papierowej "GL" dostaną zdrapkę, dzięki której mogą wygrać wartościowe nagrody. I to już za miesiąc.

Z tymi nagrodami można odjechać! Trzy ople corsa z rocznika 2011, skutery, rowery i wycieczki. Do tego netbooki, nawigacje i inne dobra.

Nie zwlekajcie, bo pierwsze losowanie już w kwietniu. Za niespełna miesiąc jakiś szczęśliwiec odjedzie nowym oplem corsa!

Jak grać w loterii?

Na karcie-zdrapce znajdziecie dwa unikalne kody e-wydania do rejestracji SMS-em. Wystarczy wysłać chociaż jeden z nich na nr 71466 w treści wpisując LOTERIA.kod spod zdrapki, a potem zebrać w ciągu tygodnia zestaw 6 kuponów z „Gazety Lubuskiej”. Za SMS-a zapłacisz jedyne 1,23 zł z VAT.

zobacz także Regulamin loterii Odjazdowej dostępny jest w portalu gazetalubuska.pl.

Nie jesteś typem, który codziennie pamięta o kupieniu gazety i nie chce Ci się bawić w wycinanie kuponów? Mamy opcję dla Ciebie. Zamów prenumeratę GL, a będziesz mógł grać bez kuponów, co tydzień dostaniesz dodatkową kartę - zdrapkę (czyli dwie, a to aż cztery kody), a dodatkowo zapłacisz mniej, niż codziennie chodząc do kiosku. Wyślij SMS za 1,23 zł z VAT o treści GL.imię i nazwisko, adres, na nr 71466, a skontaktuje się z Tobą listonosz. Bez wielkiego wysiłku zagrasz o samochód.

zobacz także Więcej informacji o loterii

Opel corsa 2011 do zdobycia na gazetalubuska.pl
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Opel corsa 2011 do zdobycia na gazetalubuska.pl

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości