Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38788 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Porady / Eksploatacja Artykuł sponsorowany

Oryginalne części sekretem trwałości Volvo

Data publikacji: Autor: Artykuł sponsorowany

Volvo to marka, która słynie z niezawodności. Samochody produkowane przez szwedzki koncern są też jednymi z najbezpieczniejszych pojazdów poruszających się po drogach. Firma od lat jest w awangardzie projektowania i wdrażania rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Volvo to marka, która słynie z niezawodności. Samochody produkowane przez szwedzki koncern są też jednymi z najbezpieczniejszych pojazdów poruszających się po drogach. Firma od lat jest w awangardzie projektowania i wdrażania rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Jednak nawet najlepszy samochód wymaga regularnej kontroli, konserwacji i wymiany zużywających się części. Korzystając z oryginalnych części Volvo użytkownicy szwedzkich samochodów mogą mieć pewność, że ich auto będzie niezawodne jeszcze przez długie lata.

Volvo to marka, która słynie z niezawodności. Samochody produkowane przez szwedzki koncern są też jednymi z najbezpieczniejszych pojazdów poruszających się po drogach. Firma od lat jest w awangardzie projektowania i wdrażania rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg.Korzystaj z autoryzowanych warsztatów

Udając się na przegląd swojego Volvo powinieneś wybierać autoryzowane stacje obsługi. Wynika to z faktu, że tylko zatwierdzone przez producenta punkty serwisowe spełniają najwyższe standardy jakości. Pracują w nich mechanicy specjalizujący się w obsłudze samochodów tego producenta, co jest gwarantem fachowej pomocy i obsługi. Właśnie w takich punktach znajdują się też oryginalne części Volvo, które zostały stworzone z dbałością o najwyższą jakość i trwałość. Ich wykorzystanie przekłada się na utrzymanie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Przykładem punktu serwisowego, gdzie stosowane są najwyższe standardy i wyłącznie oryginalne części szwedzkiego producenta jest Dom Volvo http://domvolvo.volvocars-partner.pl

Gwarancja najwyższej jakości usług

Oddając swój samochód w ręce profesjonalnych i wykwalifikowanych mechaników masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości usługę. Dlatego autoryzowane stacje serwisowe udzielają gwarancji nie tylko na części Volvo, ale również na robociznę. Choć czynności serwisowe mogą wydawać się drogie, to należy pamiętać, że dobrze wykonana naprawa i stosowanie oryginalnych elementów przełoży się na większą sprawność pojazdu i rzadsze wizyty u mechanika. Oczywiście obsługa profesjonalnego serwisu konsultuje z klientem każdy dodatkowy wydatek, dzięki czemu zawsze wie ile będzie kosztować go naprawa samochodu.

Program serwisowy zaprojektowany przez Volvo

Warto pamiętać, że tylko autoryzowane stacje obsługi zapewniają obsługę według oryginalnego programu serwisowego Volvo. Zatrudnieni tam fachowcy dysponują najlepszą, zdobytą podczas profesjonalnych szkoleń producenckich, wiedzą na temat elementów każdego modelu Volvo, które powinny zostać poddawane przeglądom. Nie bez znaczenia jest też fakt, że korzystanie z usług autoryzowanego serwisu jest konieczne do utrzymania gwarancji samochodu. Autoryzowane stacje obsługi otrzymują też na bieżąco informacje i zalecenia producenta dotyczące konserwacji i zapewnienia najwyższej trwałości samochodów Volvo. W razie potrzeby mogą szybko skontaktować się z klientami, aby przeprowadzić wymagane przez koncern prace serwisowe.

Precyzja, specjalizacja, bezpieczeństwo

Samochody Volvo składają się z tysięcy elementów. Każdy z nich został zaprojektowany zgodnie z wyśrubowanymi szwedzkimi normami, aby jak najlepiej współdziałał z innymi podzespołami. Dlatego tak ważne jest stosowanie oryginalnych części Volvo, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo, z którego słynie szwedzka marka.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • lordofchaos (gość)

  ach szkoda, ze VOLVO to nie IKEA

 • Polski Yankes (gość)

  Z ORGINALNYMI czesciami to macie 100% RACJI, ale a tymi mechanikami to juz nie zawsze!!!!! Nie kazdy mechanic z servisu ma pojecie co robi! Wiem bo MAM VOLVO I!!!!!!

 • x (gość)

  ASO = minimum 2 x drożej niż zaufany, solidny mechanik w małym warsztacie. Ja nie muszę być w warsztacie częstowany kawą przez pana w garniturze. Z wielkim szacunkiem ściskam na powitanie ubrudzoną smarem rękę Pana Krzyśka w małym warsztacie na obrzeżach miasta, bo wiem że ten człowiek mnie nie oszuka, zrobi solidnie, nie zedrze.

 • PawieOczko (gość)

  No dokładnie..najbardziej mnie śmieszą ludzie którzy żeby zaoszczędzić naprawiają u pana Mietka w garażu bo ma tańsze części. A potem za dwa miesiące znowu to samo. Ja serwisuje swoje volvo w autoryzowanym salonie i bardzo rzadko mam jakąś usterkę i zazwyczaj jest to jakaś głupota to wyregulowania prawie od ręki.

 • Patrol (gość)

  Są warsztaty prowadzone przez byłych pracowników Volvo i nie ustępują sprzętem i jakością obsługi ASO. Do pięciu lat opłaca się serwisować auta w ASO później niestety nie chyba ze są mega promocje np . S80 II za 799 zł z częściami ( oleje filtry). Niestety takich promocji jest stanowczo za mało dla starszych samochodów i tu wygrywają nieautoryzowane warsztaty.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Volvo zdjęcia

Volvo dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Volvo Cena

Części dla marki Volvo

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

899 zł