Wszystko
o samochodach

Porady / Samochód zimą

Oryginalny sposób na walkę z zimą. Zeskrobywał lód z samochodu... maczetą

Data publikacji: Autor: STORYFUL / x-news

fot. STORYFUL / x-news Pokrywający szyby lód jest w stanie uniemożliwić jazdę nawet najlepszym samochodem. Oczywiście do jego usunięcia najlepiej nadają się skrobaczki, jednak kierowcy nie zawsze mają je pod ręką.

Właściciele aut improwizują wówczas na różne sposoby, sięgając m.in. po karty kredytowe. Są też bardziej oryginalne sposoby na walkę z lodem na szybach.

Redakcja poleca:

500 zł za odholowanie samochodu. Czy to legalne?
Najpopularniejsze auta na świecie w 2017 roku
Używane limuzyny za 30 tys. zł

Ujemne temperatury zaskoczyły mieszkańców Teksasu. Musieli się oni zmierzyć z niecodziennym dla nich zadaniem zeskrobywania lodu z zamarzniętych szyb samochodów, nie mając do tego odpowiednich narzędzi.

Jeden z Teksańczyków postanowił użyć do tego... maczety. Inny również wykazał się umiejętnością improwizacji, używając do tego celu łopatki do rozprowadzania masy na tamales.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Bart (gość)

    Hahaha wygląda na to, że w Krakowie się to działo ;) A tak na poważnie to zamarznięte szyby naprawdę potrafią uprzykrzyć życie tym bardziej, jak się człowiek rano spieszy, to wiadomo, że nie chce się z tym użerać, ja mam z chemiczna-hurtownia odmrażacz do szyb taki w sprayu i bardzo szybko działa więc nie trzeba się namachać ze skrobaniem

  • hopkirk (gość)

    Mój znajomy, mechanik, chciał ułatwić sobie odlodzenie szyby ... i polał ja wrzątkiem. Stan był wtedy wojenny (1982 rok), nic kupić nie było można, więc jeździł trabantem bez przedniej szyby ... i hartował się.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości