Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Palenie gumy Mercedesem. Auto doszczętnie spłonęło!

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / Policja.pl

Fot. Policja.pl Policjanci z posterunku w Żyrakowie w województwie podkarpackim dotarli do dwóch braci, którzy z drogi serwisowej urządzili sobie tor wyścigowy. Tak zawzięcie kręcili mercedesem przysłowiowe "bączki", że doprowadzili do samozapłonu auta.

Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na drodze serwisowej płonie samochód. Skierowani na miejsce interwencji policjanci zastali już tylko wrak auta. W pobliżu spalonego Mercedesa, nie było nikogo, kto mógł nim jechać.

Wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajęli się funkcjonariusze z posterunku policji w Żyrakowie. Z ustaleń policjantów wynikało, że dwóch braci, w wieku 25 i 23 lat, mieszkańców powiatu dębickiego, urządziło sobie na drodze serwisowej plac testowy dla kupionego mercedesa. Kręcili autem przysłowiowe "bączki" tak zawzięcie, aż mercedes zapalił się. Mężczyźni próbowali ugasić pożar, jednak bezskutecznie, dlatego uciekli.

Zobacz także: Jak oszczędzać paliwo?

Policjanci ustalili, że Mercedesem kierował 25-latek, a właścicielem auta był młodszy z braci. Wczoraj kierowca rajdowych popisów został ukarany mandatem w kwocie 500 zł oraz 6 punktami karnymi za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 

 Zobacz także: Tak prezentuje się nowy Jeep Compass

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości