Wszystko
o samochodach

Aktualności / Ceny paliw

Paliwowy bunt w Koszalinie już w sobotę

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Paliwowy bunt w Koszalinie już w sobotę W sobotę kierowcy protestować będą na ulicach Koszalina przeciwko wysokim i wciąż rosnącym cenom paliw.

– O godz. 11.30 zbieramy się na terenie koszalińskiej giełdy przy ul. Orląt Lwowskich i o godz. 12 zamierzamy wyruszyć do miasta. Będziemy jeździć po Koszalinie z minimalną prędkością i tankować na stacjach benzynowych minimalne ilości paliwa. Przy okazji zrobimy zakupy, zjemy hot – doga. Nie zamierzamy blokować dróg i stacji, ale na pewno będziemy utrudniać ruch – zapowiada jeden z organizatorów protestu Daniel Zmitkiewicz. Akcja będzie miała po trosze charakter zabawy karnawałowej. Można udekorować auto, przebrać się w fantazyjne stroje, zabrać ze sobą zabawowe gadżety. Udział w proteście może wziąć każdy. Na razie taką chęć zadeklarowało około 200 kierowców. – Czekamy na kolejnych, którzy zechcą się do nas przyłączyć. Im protestujących będzie więcej, tym lepiej. Nasz protest skierowany jest nie przeciwko dostawcom paliw i ich sprzedawcom, ale przeciwko polityce rządu, który nakłada wysokie podatki na paliwo, windując jego ceny – wyjaśnia Daniel Zmitkiewicz.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji mogą kontaktować się z organizatorami pod nr. tel. 0-793-68-79-97, a także za pośrednictwem portalu społecznościowego „Facebook” i na kanale 19 radia CB.
 

Paliwowy bunt w Koszalinie już w sobotę
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Paliwowy bunt w Koszalinie już w sobotę

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości