Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Papieski Golf szuka nowego właściciela

Data publikacji: Autor: ip

fot. Carport Podczas odbywających się w Polsce Światowych Dni Młodzieży papież Franciszek nie korzystał z limuzyny. Jego środkiem lokomocji były Volkswageny Golfy Sportsvan.

Auto z silnikiem 1.2 TSI miało podstawowe wyposażenie, które wzbogacono jedynie o dywaniki. Po zakończeniu ŚDM Golfy zostały przekazane Caritas Archidiecezji Krakowskiej, a następnie zlicytowane. Środki przeznaczono na zakup mobilnej kliniki dla uchodźców z Syrii, przebywających w obozach w Libanie.

fot. CarportOkazuje się, że papieski Golf czeka już na nowego właściciela. Poznamy go ósmego kwietnia, podczas Poznań Motor Show. Sportsvan - wraz z 40 innymi autami, które przed wystawieniem na sprzedaż zostały sprawdzone przez niezależnych i wykwalifikowanych rzeczoznawców - zostanie zlicytowany na aukcji zorganizowanej przez firmę Carport.

Samochód będzie eksponowany i każdy będzie go mógł zobaczyć oraz zrobić sobie przy nim zdjęcie w sobotę 8 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie numer 11 (Iglica) w godzinach od 10.00 do 14.00. Golf znajdzie nowego właściciela w trakcie rozpoczynającej się o godzinie 15.00 aukcji. Będzie to pierwsza w Polsce międzynarodowa aukcja pojazdów używanych na żywo z jednoczesną możliwością składania ofert przez Internet z całego świata. Organizatorem aukcji firma Carport, która wkracza na rynek usług aukcyjnych dla klienta indywidualnego.

Redakcja poleca:

Znaki poziome. Co oznaczają i jak pomagają kierowcom?
Testujemy nowego SUV-a z Włoch
Autostrada czy droga krajowa? Sprawdzamy co wybrać

Warto wiedzieć: Diesel na LPG. Propozycja dla oszczędnych Źródło: TVN Turbo/x-news

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • AUTYŚCI (z)BAWIENIA (gość)

    https://www.facebook.com/Kz-Nszz-Solidarnosc-Organistow-10-617869338390863/?fref=ts

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości