Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Parkingowa rewolucja w Mielnie: Opłaty do godz. 22

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Parkingowa rewolucja w Mielnie: Opłaty do godz. 22 Opłaty pobierane będą do godz. 22, a nie jak dotychczas - całodobowo. Wolne od nich będą niedziele i święta. To efekt wprowadzenia strefy płatnego parkowania w Mielnie, która obowiązywać ma od maja.

- Nigdzie w Polsce nie płaci się za parkowanie przy drogach publicznych przez 24 godziny na dobę i na taki zapis nie zgodziło się starostwo koszalińskie odpowiedzialne za organizację ruchu - tłumaczy Henryk Bieńkowski, sekretarz gminy Mielno, konieczność wprowadzenia zmian w dotychczasowym sposobie pobierania opłat. - A ta zgoda jest niezbędna choćby do tego, by oznaczyć właściwie i zgodnie z prawem wyznaczoną strefę.

A ta ustalona została na ulicach prowadzących do wejść na plażę, czyli: 1 Maja (po obu stronach drogi), Nadbrzeżnej (po lewej stronie drogi), Parkowej (po prawej stronie drogi), Wojska Polskiego (po prawej stronie drogi), Grażyny (po lewej stronie drogi), Sanatoryjnej (po prawej stronie drogi) oraz ul. Słonecznej (po prawej stronie drogi).

I jej wprowadzenie na czas od 1 maja do 30 września sprowadza się ostatecznie do tego, że w tych miesiącach opłata za parkowanie pobierana będzie jedynie od poniedziałku do soboty w godz. 8-22. Od opłat wolne będą niedziele i święta.

Parkingowa rewolucja w Mielnie: Opłaty do godz. 22
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Parkingowa rewolucja w Mielnie: Opłaty do godz. 22

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości