Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Parkomaty w Koszalinie. Kartą nie zapłacisz

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Parkomaty w Koszalinie. Kartą nie zapłacisz W poniedziałek przed parkomatami, które działają od 2 kwietnia, kierowcy czytali instrukcje obsługi, odliczali drobne, próbowali wysłać SMS-a. Wszyscy uczyli się nowego systemu.

Temat parkomatów, które zastąpiły inkasentów, był w poniedziałek jednym z najbardziej dyskutowanych w Koszalinie. Czy wydają resztę i dlaczego nie? – Wrzuciłem 5 złotych i myślałem, że dostanę resztę. A tu nic z tego, ale mam za to 4 godziny postoju.

Tylko po co mi to, skoro mam do załatwienia sprawę na pół godziny? – komentował jeden z kierowców. Stał dość długą z kolegą i czytali instrukcję obsługi: – Myśleliśmy, że nas zapyta, jaki chcemy czas postoju, a on połknął monetę i nie ma dyskusji.

– A banknotem 10-złotowym mogę zapłacić? – dociekał kolejny. Był zły, bo nie miał bilonu przy sobie, a papierowe pieniądze są dla bankomatu bez wartości – takich nie przyjmie.

– A kartą nie zapłacę? To skandal – irytował się następny w kolejce, która zgromadziła się przed parkomatem przy ulicy Mickiewicza.

Niektórzy zacierali ręce, że można zapłacić SMS-em. W praktyce okazało się, że to nie jest takie proste. Rezygnowali. My też zmierzyliśmy się z SMS-ową opłatą. Pierwsza rejestracja jest mozolna i czasochłonna. Nie załatwimy tego w oka mgnieniu.

Parkomaty w Koszalinie. Kartą nie zapłacisz
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Parkomaty w Koszalinie. Kartą nie zapłacisz

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości