Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Parkomaty w Koszalinie staną lada dzień

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Parkomaty w Koszalinie staną lada dzień Zarząd Dróg Miejskich w Koszalinie podpisał umowę z firmą, która będzie montować i obsługiwać parkomaty na parkingach miejskich. Umowa będzie obowiązywała przez kolejne cztery lata. Lada dzień rozpocznie się montaż urządzeń.

Przypomnijmy, przetarg wygrało konsorcjum firm z Projekt Parking z Suchego Lasu na czele. Zaoferowało najkorzystniejszą dla miasta ofertę (najniższą ze wszystkich prowizji od wpływów z miejsc do parkowania - 34,32%; szacunkowy wpływ do firmy to 1,4 mln zł). I to firma finansuje zakup 26 parkomatów, które staną na parkingach miejskich.

Czytaj też: >>> Parkomaty w Koszalinie od 2 kwietnia

Miasto natomiast finansuje zatrudnienie dwóch pracowników (ok. 70 tys. zł rocznie) na stanowisku inspektora ds. obsługi strefy płatnego parkowania i windykacji w Dziale Finansowo-Księgowym w Zarządzie Dróg Miejskich. Obecnie trwa konkurs - wystartowało 28 osób, a po I etapie przeszło dalej 21 osób. Kandydaci zakwalifikowani do II etapu naboru zostaną zaproszeni na rozmowę.

Czytaj też: >>> Wybrany dostawca parkomatów w Koszalinie

Natomiast parkomaty mają działać od 2 kwietnia, a więc od najbliższego poniedziałku. Dzięki nowemu systemowi parkujący będą mogli płacić m. in. przy pomocy telefonów komórkowych.

mas / gk24.pl

Parkomaty w Koszalinie staną lada dzień
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Parkomaty w Koszalinie staną lada dzień

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości