Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Parkowanie na kopercie. Wpadł, bo zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych

Data publikacji: Autor: Stanisław Rochowicz

Interwencja wobec kierowcy, który bez wymaganych uprawnień zaparkował samochód na kopercie dla niepełnosprawnych zakończyło się zgoła inaczej niż zazwyczaj.

Fot. Głos Wielkopolski Interwencja wobec kierowcy, który bez wymaganych uprawnień zaparkował samochód na kopercie dla niepełnosprawnych zakończyło się zgoła inaczej niż zazwyczaj.

Strażnicy stołecznej straży miejskiej otrzymali informację o samochodzie bezprawnie zaparkowanym na miejscu dla niepełnosprawnych. Gdy już na miejscu podjęli działania, podszedł do nich mężczyzna i oznajmił, że jest właścicielem samochodu. Poinformowany o wykroczeniu i poproszony o dokumenty arogancko stwierdził, że nie ma przy sobie takowych i dane do mandatu może podać ustnie. Chwilę później usiłował odwieść strażników od interwencji, a gdy ci nie ustępowali nalegał prośbą i groźbą, by sytuację zakończyć pouczeniem bądź mandatem według danych ustnych.

Zobacz także: Tak wygląda nowy SUV Mazdy

Nie mogąc doprosić się jakiegokolwiek dokumentu od kierowcy, strażnicy wezwali na miejsce policję. Wtedy dopiero okazało się, dlaczego mężczyzna chciał pozostać incognito: na jego nazwisko wydano nakaz doprowadzenia do aresztu za nieuiszczoną grzywnę. Strażnicy przekazali poszukiwanego policjantom.

Zobacz także: Kia Stonic w naszym teście

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Fioletowy nos (gość)

    I co z tego, że zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych...? Wielkie mi co... Są ważniejsze sprawy w tym kraju...

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości