Wszystko
o samochodach

Motocykle / Aktualności

Pasjonaci na motorach

Data publikacji: Autor: at

Fot. Tomek Radzik Na odbywający się 11 września Ogólnopolski Zlot Motocyklistów „Honda Gold Wing” przyjechało ponad sto motocykli.

Śmigające ulicami Barczewa luksusowe Hondy były nie lada atrakcją dla mieszkańców miasteczka. Na odbywający się 11 września Ogólnopolski Zlot Motocyklistów „Honda Gold Wing” przyjechało ponad sto motocykli!

 Fot. Tomek Radzik

Właściciele motocykli to prawdziwi pasjonaci. — Kocham ten motocykl — wykrzyczał Andrzej Piwek z Mińska Mazowieckiego, którego maszyna została okrzyknięta najpiękniejszym Gold Wingiem zlotu.

 

Najmłodszym uczestnikiem imprezy był 4-letni Jacek Krukowski ze Starachowic. W specjalnym wózku, przymocowanym z boku Hondy swojego taty zwiedził tylko w tym roku Czechy, Austrię i Szwecję. — W tym roku jako najmłodszy w historii europejskiej federacji Gold Wing zdobył tytuł „Super Tour Award”, co oznacza, że był na czterech międzynarodowych zlotach w sezonie — mówi z dumą pan Jarosław, ojciec Jacka.

 

Motocykliści udowodnili, że dobrze radzą sobie także na boisku. Wygrali z barczewskimi strażakami mecz piłki nożnej. Zlot zakończyła niezwykle widowiskowa „Parada świateł” — wieczorny przejazd motorów ulicami miasta.

 


 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości