Wszystko
o samochodach

Przepisy / Mandaty

Pędził prawie 200 km/h i... nie stracił prawa jazdy! (video)

Data publikacji: Autor: x-news / KWP Bydgoszcz

fot. x-news / KWP Bydgoszcz Policjanci z Bydgoszczy zatrzymali pirata drogowego, który niemal dwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość. Za swój "wyczyn" kierowca nie stracił jednak prawa jazdy, gdyż do zdarzenia doszło poza obszarem zabudowanym.

Policjanci z bydgoskiego wydziału ruchu drogowego namierzyli kierowcę Toyoty GT86, który znacząco przekroczył prędkość. Do zdarzenia doszło wieczorem na ulicy Armii Krajowej w Bydgoszczy. Funkcjonariusze zarejestrowali wykroczenie radiowozem wyposażonym w wideorejestrator.

Redakcja poleca:

Testujemy hybrydowego crossovera Toyoty
800 km na jednym baku. Czy to możliwe?

Punkty karne w sieci. Jak sprawdzić?

Miernik pokazał 196 km/h przy ograniczeniu prędkości do 100 km/h poza obszarem zabudowanym. Kierujący został zatrzymany do kontroli. Mundurowi ukarali go mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi.

Podpowiadamy jak dbać o samochód z turbo

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • Wawa (gość)

  Pusta droga ekspresowa No rzeczywiście zagrożenie !? Szkoda ze sprawcy wypadków nie tracą prawa jazdy !!! U nas bardziej jest karane domniemanie wypadku niż spowodowanie wypadku . Pytanie ilu sprawców wypadków zostało wysłanych na powtórny egzamin albo chociaż badania psychologiczne ????!!!!!

 • rick (gość)

  Zgadza się, ten koleś nikomu nie wyrządził żadnej krzywdy a został ukarany. Pojęcie "zagrożenie bezpieczenstwa" w tym przypadku powinno odnosić się do muchy która latała na tej trasie. A policjanci wypełniają polecenia psychopatów z Sejmu. Niestety ta choroba jest zaraźliwa. Tak więc słuszne jest stwierdzenie, że policjanci drogówki powinno skierować się na leczenie psychiatryczne.

 • znajomy_znajomego (gość)

  A gdzie tu jest prędkość kolesia z Toyoty? Ja ty widzę tylko prędkość nieoznakowanego radiowozu, która wynosiła ponad 216km/h. W celu prawidłowo przeprowadzonego pomiaru odległość radiowozu nie powinna przekraczać 50m (tak metrów), a na nagraniu mamy aż 21 krotny zoom, w trakcie którego dokonano nieprawidłowego pomiaru (później zredukowany do 9x). Tak właśnie nauczyła się Polska policja oszukiwać obywateli i wyłudzać od nas pieniądze.

 • ANTYKKK (gość)

  I TAKA POSTAWA POLICJI ROZZUCHWALA!!!W POLSCE NA AUTOSTRADACH MOŻNA JECHAĆ DO 140 KM/H, NA EKSPRESOWEJ DRODZE 120 KM/H!!WG EUROPEJSKICH STANDARDÓW, SĄ TO B. WYSOKIE WARTOŚCI!!80 % KIEROWCÓW ŁAMIE JE NOTORYCZNIE,NIE WSPOMNĘ O JEŹDZIE NA "ZDERZAKU"CO POWINNO BYĆ KARANE ODEBRANIEM PRAWA JAZDY, JAK I JAZDA LEWYM PASEM PRZEZ WIELE KILOMETRÓW,TEŻ KWALIFIKUJE SIĘ DO ODEBRANIA PRAWKA!!IGNORANCJA POLICJI I WŁADZ,TEGO KRAJU POWODUJE,ŻE MAMY NAJNIEBEZPIECZNIEJSZE DROGI W UE!!!WSTYD I HAŃBA!!

 • lewopasowiec (gość)

  Mistrzuniu lewego!

 • jaN (gość)

  ja na takich drogach mam ciut więcej

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości