Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Peter Solberg gwiazdą Warsaw Moto Show

Data publikacji: Autor: Tomasz Szmandra

Peter Solberg / Fot. Archiwum Na terenie Ptak Warsaw Expo trwa kolejna edycja Warsaw Moto Show, podczas którego można podziwiać nie tylko wspaniałe samochody, ale także spotkać gwiazdy sportów motorowych.

Peter Solberg / Fot. ArchiwumNajbardziej utytułowany w tym gronie jest niewątpliwie Peter Solberg – postać bardzo znana i popularna nie tylko wśród kibiców rajdów i rallycrossu. W 2003 roku Norweg zdobył tytuł rajdowego mistrza świata (WRC), a w latach 2002, 2004 i 2005 był wicemistrzem tej serii. Po zmianie dyscypliny na rallycross, obecnie 42-latek sięgnął po tytuł w latach 2014-2015. Na Warsaw Motor Show Solberb pojawi się w towarzystwie czołowego polskiego zawodnika Roberta Czarneckiego na zaproszenie firmy Teng Tools. Producent wysokiej jakości narzędzi jest jednym ze sponsorów całego cyklu mistrzostw świata WRX Rallycross, a jego ambasadorem na świecie jest właśnie Solberg. W naszym kraju podobną funkcję pełni Robert Czarnecki, który tak komentuje to wydarzenie: „ Warsaw Moto Show jest znakomitą okazją dla każdego aby dotknąć światowej motoryzacji i ludzi którzy na co dzień znani są jedynie z ekranów telewizyjnych lub relacji prasowych czy internetowych.  Solberg to bardzo kolorowa, sympatyczna postać, a poza tym znakomity zawodnik. Poza Robert Czarnecki / Fot. Archiwumspotkaniami z mediami, Norweg znajdzie czas także na sesje autografów dla chętnych zwiedzających, a ci, którym dopisze szczęście w losowaniu, będą mieli szansę na przejechanie się w roli pasażera profesjonalnym samochodem rallycrossowym, prowadzonym przeze mnie, tak więc warto dziś odwiedzić stoisko Teng Tools” – zapewnia Robert Czarnecki.

Trzeba dodać, że poza Peterem Solbergiem i Robertem Czarneckim podczas tegorocznego Warsaw Moto Show swoją obecność  zapowiedzieli m.in. Krzysztof Hołowczyc, Kajetan Kajetanowicz i Maciej Wisławski.

Przypominamy, że pojedynczy bilet wstępu na targi kosztuje 40 zł, a dzieci do lat 3 wchodzą na teren imprezy bezpłatne. Na odwiedzających czeka 12 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych, ale organizator zapewnia także bezpłatny dojazd komunikacją miejską z Dworca Centralnego (Al. Jerozolimskie 2) i Dworca Zachodniego.

Więcej informacji, w tym harmonogram imprezy oraz rozkład bezpłatnych, targowych autobusów, znaleźć można na stronie internetowej http://warsawmotoshow.com

Peter Solberg / Fot. Archiwum

Peter Solberg / Fot. Archiwum

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości