Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Peugeot 307

Data publikacji: Autor: pim

 ...hatchback z charakterem.

Peugeot 307 to nowy samochód z niższej klasy średniej, z którym firma wiąże spore nadzieje na poprawę sytuacji rynkowej.

Podobnie jak inne hatchbacki 307 przypomina nieco małego vana. Obszerne wnętrze może występować w 4 kolorach. Dodając do tego 14 kolorów nadwozia, 4 silniki i 5 poziomów wyposażenia można stworzyć samochód najbardziej odpowiadający osobowości właściciela. A także zasobności jego portfela.
Podstawowa pięciodrzwiowa wersja 307 XR, z silnikiem 1,4 o mocy 75 KM, wyposażona m. in. w 2 poduszki powietrzne i ABS ze wspomaganiem hamowania awaryjnego kosztuje 47,900 złotych. Za wersję XSI z wysokoprężnym silnikiem HDI, z wyposażeniem sięgającym automatycznej klimatyzacji, podgrzewanych foteli i spryskiwaczy reflektorów trzeba zapłacić już 75 tys. złotych.

Jako ciekawostkę należy traktować model 206 cc (coupe - cabrio). Samochód w ciągu 25 sekund przekształca się z coupe, przykrytego blaszanym dachem w kabriolet. Zmienia przy tym także pojemność bagażnika z 410 l w wersji coupe do 175 l przy cabrio. Resztę bagażnika wypełnia wówczas złożony dach. Niestety za taki samochód trzeba będzie zapłacić co najmniej 69,5 tys. złotych.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości