Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Pięć lat więzienia za drifting?

Data publikacji: Autor: Policja.pl

Fot. Policja.pl Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Białegostoku. Mężczyzna podejrzany jest o zniszczenie płyty pasa startowego lotniska w powiecie hajnowskim. Powstałe straty wyceniono na kwotę około 100 tysięcy złotych.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce otrzymał informację o zniszczeniu mienia na jednej z działek w powiecie hajnowskim. Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że sprawca poruszając się pojazdem osobowym spowodował zniszczenie nawierzchni płyty pasa startowego lotniska. Straty w związku z tym zdarzeniem wyceniono na kwotę około 100 tysięcy złotych.

Dzięki intensywnej pracy hajnowskich policjantów udało się szybko ustalić dane kierowcy odpowiedzialnego za to zniszczenie. Jeszcze w tym samym dniu funkcjonariusze hajnowskiej komendy, przy współpracy z policjantami Komisariatu II Policji w Białymstoku zatrzymali 19-latka w jego mieszkaniu.

Redakcja poleca:

Miliony złotych mandatów. Za co straż miejska karze kierowców?
Używany Mercedes klasy E. Nie tylko na taksówkę
Rząd będzie monitorował kierowców

Mieszkaniec Białegostoku podejrzany o zniszczenie płyty pasa startowego lotniska usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Decyzją prokuratora został zastosowany wobec niego dozór policyjny. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Zobacz także: Renault Megane Grandtour w naszym teście Jak

Jak sprawdza się Hyundai i30?

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości