Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Pięciodrzwiowy Volkswagen up! na wiosnę w salonach. Zdjęcia i ceny

Data publikacji: Autor: Piotr Walczak

Pięciodrzwiowy Volkswagen up! na wiosnę w salonach. Zdjęcia i ceny Pięciodrzwiowy VW up! z ESP ma kosztować 32 350 zł. Będzie więc droższy od trzydrzwiowego o 1060 zł.

Jak zapowiada producent, Volkswagen up! dostępny będzie z identycznymi silnikami jak auto trzydrzwiowe. Do wyboru będą trzycylindrowe jednostki benzynowe 1.0 o mocach 44 kW/60 KM i 55 kW/75 KM. Nie zmienią się wymiary pojazdu. Bagażnik pięciodrzwiowego Volkswagena ma 251 pojemności. Po złożeniu tylnej kanapy wzrasta ona do 951 litrów.

Zobacz też: Volkswagen up! – cennik i wyposażenie. Zobacz zdjęcia

Volkswagen oferuje dla trzy- i pięciodrzwiowego up! takie samo wyposażenie seryjne oraz elementy wyposażenia dodatkowego. Standardowo Volkswagen up! wyposażony jest m.in. w ESP, cztery poduszki powietrzne, światła do jazdy w dzień i wspomaganie kierownicy. Wśród opcji znajduje się np. funkcja awaryjnego hamowania w mieście. Koncern zapewnia, że VW up! dzięki temu systemowi jest w stanie samodzielnie zahamować przy prędkości między 5 km/h a 30 km/h. 

Zobacz też: Nowy Volkswagen Garbus w sprzedaży od 68 990 zł

Producent będzie oferował dodatkowo - za dopłatą - maps+more, czyli przenośny system nawigacji z ekranem dotykowym. Obejmuje on funkcje nawigacji, zestawu głośnomówiącego, odtwarzacz multimedialny i różne rodzaje informacji związanych z samochodem. W ofercie znajdzie się także pakiet „Cool&sound” w cenie 2190 zł, który zawiera klimatyzację oraz radio RCD215 z odtwarzaczem CD i plików MP3.

Przypomnijmy, że podczas testów zderzeniowych organizacji Euro NCAP, mały Volkswagen zdobył notę pięciu gwiazdek.

Piotr Walczak
Fot. Volskwagen

Pięciodrzwiowy Volkswagen up! na wiosnę w salonach. Zdjęcia i ceny
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Pięciodrzwiowy Volkswagen up! na wiosnę w salonach. Zdjęcia i ceny

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości