Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Pierwsze Toyoty Yaris nowej generacji już w Polsce

Data publikacji: Autor: Wojciech Frelichowski

Pierwsze Toyoty Yaris nowej generacji już w Polsce Do siedziby Toyota Motor Poland w Warszawie dostarczono pięć pierwszych sztuk długo oczekiwanej nowej Toyoty Yaris. Przez najbliższy czas będą to jedyne egzemplarze nowego Yarisa w Polsce.

Zapisy na listy rezerwacyjne nowej Toyoty Yaris trwają od połowy lipca. Zgodnie z oczekiwaniami auto cieszy się zainteresowaniem klientów, mimo że nie można go jeszcze zobaczyć u dilerów Toyoty.

Najczęściej zamawiany jest pięciodrzwiowa Toyota Yaris z benzynowym silnikiem 1.33 w wersji wyposażeniowej Sol. Kolejne najbardziej popularne wersje to: Prestige i Dynamic. Wszystkie zamówione do tej pory samochody wyposażone są w system Toyota Touch z możliwością obsługi za pomocą 6-calowego ekranu dotykowego szereg funkcji: kamerę cofania, Bluetooth do telefonu i odtwarzacza zewnętrznego, czy rozbudowane statystyki podróży.

Nowa Toyota Yaris wkrótce w Polsce - sprawdź ceny

Oficjalnie Toyota Yaris trzeciej generacji zadebiutuje na polskim rynku w czasie Dni Otwartych w salonach Toyoty w weekend 25-26 września. Pierwsze samochody zostaną dostarczone klientom własnie w czasie Dni Otwartych. Ceny nowej Toyoty Yaris zaczynają się od 39900 zł za trzydrzwiową wersję z benzynowym silnikiem 1.0. 

Wojciech Frelichowski

Pierwsze Toyoty Yaris nowej generacji już w Polsce
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Pierwsze Toyoty Yaris nowej generacji już w Polsce

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości