Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Pijany holował pijanego. Jaki był finał?

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak

Fot. Policja.pl Do niecodziennej kolizji doszło w Grabanowie w powiecie bialskim. W bok jadącego autobusu miejskiej komunikacji uderzył Opel, który holowany był przez kierowcę BMW.

W sobotę około godziny 15.30 bialscy policjanci zostali powiadomieni o zderzeniu się osobówki z autobusem miejskiej komunikacji w Grabanowie.  Kiedy mundurowi pojechali na miejsce okazało się, że w bok miejskiego autobusu uderzył kierujący Oplem, który był holowany przez kierującego BMW. Do zderzenia się pojazdów doszło na skrzyżowaniu, w momencie kiedy kierowca BMW wyjeżdżał z bocznej ulicy. Niestety holowany Opel nie wyrobił się na zakręcie i z impetem uderzył w bok jadącego z naprzeciwka autobusu.  

Zobacz także: Koniec silników spalinowych? Polska za zakazem sprzedaży 

Na szczęście w tym całym zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń, jedynie pojazdy zostały uszkodzone.

Nie byłoby w tej kolizji nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że za zarówno „za kółkiem” holującego auta, jak i tego holowanego, siedzieli pijani kierowcy.  26-latek z BMW „wydmuchał” 1,2 promila, zaś 47-latek z Opla – ponad 3 promile.

Na tym etapie jazda obu zmotoryzowanych została zakończona. Policjanci zatrzymali im prawo jazdy. Uszkodzony Opel został zabezpieczony. Niebawem mężczyźni poniosą konsekwencje karne swojego postępowania.

Zobacz także: Tak prezentuje się Rolls-Royce Cullinan

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości