Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Pijany kierowca zgubił swoje auto

Data publikacji: Autor: Policja.pl

Policja.pl O tym, że nie warto wsiadać po pijanemu za kierownicę raz na zawsze zapamięta mieszkaniec gminy Józefów nad Wisłą. Ponieważ mężczyzna został zatrzymany w stanie nietrzeźwości do kontroli drogowej, musiał pozostawić auto na poboczu. Teraz ma podwójny problem bo oprócz kary za kierowanie w stanie nietrzeźwości będzie musiał poszukać auta bo… zapomniał gdzie je po pijanemu zostawił.

Wczoraj około godziny 17.40 do dyżurnego opolskiej komendy przyszedł mieszkaniec gminy Józefów nad Wisłą z nietypowym problemem. Mężczyzna opowiedział, że jadąc na trasie Warszawa -  Lublin został zatrzymany do kontroli drogowej, w trakcie której policjanci ustalili, że jest nietrzeźwy.

Ponieważ mężczyzna nie mógł pijany kontynuować jazdy, pozostawił auto w bezpiecznbym miejscu, wsiadł do środka i postanowił się zdrzemnąć. Kiedy się obudził, zdecydował się kontynuować podróż pieszo. Następnie zdecydował się odwiedzić rodzinę i…. kompletnie zapomniał gdzie pozostawił swój pojazd.

Redakcja poleca:

Badania techniczne auta. Kierowców czekają zmiany
Nowy sposób złodziei na kradzież auta w 6 sekund
Co z OC i AC przy sprzedaży auta?

Nie pamiętał też skąd byli policjanci zatrzymujący go do kontroli by poprosić ich o wskazanie miejsca, w którym mogło pozostać auto. W tej beznadziejnej już sytuacji dla zdesperowanego mężczyzny kontakt z opolskimi policjantami był ostatnią deską ratunku.

Zobacz także: Ford Ka+ w naszym teście

Polecamy. Co oferuje Kia Picanto?

Dyżurny opolskiej policji rozesłał komunikat do innych jednostek z prośbą pomoc w odnalezieniu auta. Pomimo wszystko, właściciel na długo zapamięta to, co mu się przytrafiło.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości