Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Piknik z Volvo i golfem w Trójmieście

Data publikacji: Autor: Wojciech Frelichowski

Piknik z Volvo i golfem w Trójmieście Firma Drywa ADV - gdyńsko-gdański diler Volvo - zorganizowała piknik golfowy, połączony z prezentacją aktualnych modeli Volvo.

Impreza odbyła się w Sierra Golf Clubie w Wejherowie w ramach Volvo World Golf Challenge, największych na świecie amatorskich rozgrywek golfowych. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Zaczynając od nauki gry w golfa, konkursów golfowych, poprzez jazdy testowe samochodami Volvo, pokazy nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, symulator dachowania, a kończąc na symulatorach Formuły 1. Gościem specjalnym pikniku był aktor Piotr Adamczyk.

Nie zapomniano również o najmłodszych. Oprócz sprawnościowego placu zabaw, dzieci również mogły brać udział w nauce golfa. Były także konkursy z nagrodami.

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się jazdy testowe samochodami Volvo. Paniom podobały się przede wszystkim modele o sportowej linii, jak np. S60. Panowie wybierali raczej SUV-y: XC60 i XC90.

Zobacz też: Testujemy: Volvo S60 D5 - bezpieczna dynamika

 - Volvo od lat sponsoruje golf. To sport, który jest preferowany przez sporą grupę naszych klientów. Ten rodzaj aktywności ruchowej wpisuje się w nasz wuizerunek, jako marki przyjaznej środowisku - powiedział nam Krzysztof Drywa, szef firmy "Drywa ADV", która jest autoryzowanym dielerem Volvo w Gdańsku i w Gdyni.

Na świecie turniej Volvo World Golf Challenge organizowany jest w ponad 20 krajach na dwóch kontynentach (Europa i Azja). Co roku, ponad 70 000 uczestników rywalizuje ze sobą w rozgrywkach krajowych, aby następnie stanąć do rywalizacji o tytuł najlepszego golfisty amatora Volvo World Golf Challenge na świecie.

Wojciech Frelichowski

Piknik z Volvo i golfem w Trójmieście
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Piknik z Volvo i golfem w Trójmieście

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości