Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Piotr Kraśko. Dziennikarz skazany za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy

Data publikacji: Autor: Paweł Piątek

Fot. Sylwia Dąbrowa Piotr Kraśko został skazany za prowadzenie samochodu bez ważnego prawa jazdy, którego nie miał przez kilka lat - informuje "Super Express".

Dziennikarz został zatrzymany za kierownicą podczas kontroli drogowej w kwietniu br. w województwie podlaskim. Sąd Rejonowy w Łomży skazał go na 7,5 tys. zł kary i kolejny rok zakazu prowadzenia pojazdów.

Tabloid przypomina, że Piotr Kraśko w 2009 i 2014 roku miał odbierane prawo jazdy za przekroczenie limitu punktów karnych. Za drugim razem nie zdał ponownie egzaminu, a w 2015 roku prawomocnie utracił uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych

 
 Kraśko przyznał „Super Expressowi”, że w kwietniu został zatrzymany do kontroli drogowej, po której postawiono mu zarzuty. W ciągu miesiąca zdał potem egzamin i odzyskał prawo jazdy, potem zdał jeszcze egzamin na kat. B+E - We wrześniu sąd skazał mnie na grzywnę i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez rok. To oczywiście w pełni zrozumiała kara i od tej pory przemieszczam się siedząc na miejscu pasażera - przyznaje Kraśko. 
 
Jak wynika z tekstu „Super Expressu”, dziennikarz przez sześć lat jeździł autem, nie mając ważnego prawa jazdy.

Zobacz także: Peugeot 308 w odmianie kombi

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • brix (gość)

  Gdyby żył dziadek Wincenty Kraśko nikt by o tym nie wiedział.A wnuczek tak jak Najszutb mógłby staruszki na pasach rozjechać.Bez konsekwencji..Dziadzio Kraśko był ważnym działaczem komuny.

 • Karlus (gość)

  Dziennikarz to powinien dawać przykład więc dla przykładu powinien zostać ukarany.

 • Jacek (gość)

  Kara b. słuszna nie powinno być ludzi których prawo nie dotyczy. Dziwi mnie bardzo dlaczego odstąpiono od wysokości mandatów 1500 a za drugim razem 3000,poza tym odebranie prawa jazdy poza terenem zabudowanym za jazdę powyżej 30 lub 50km/h z mandatem nawet 2000,Polacy jeżdżą fatalnie ale za granicą jest ok, jaki wniosek na polskiego kierowcę działa tylko finansowy bat.

 • dfvb (gość)

  zostalo jedno wyjscie Ukrainskie prawko za 300 dolarow legalnie i bez przypalu

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości