Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Piraci drogowi w Szczecinie. Oni zapłacą najwięcej [galeria zdjęć]

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Piraci drogowi w Szczecinie. Oni zapłacą najwięcej [galeria zdjęć] W ostatnim tygodniu strażnicy miejscy uwiecznili na zdjęciach wyczyny kolejnych piratów drgowych. Niestety dla kierowców, będą to bardzo drogie zdjęcia. Każdy zapłaci spory mandat za przekroczenie prędkości.

500 złotych i 10 punktów karnych kosztuje brawura kierowców, którzy rozpędzają się w Szczecinie do niebezpiecznych prędkości. Ponosi ich fantazja, mimo że znaki z ograniczeniami w tym miejscach są bardzo dobrze widoczne. Straż miejska i policjanci każdego dnia dokonują 
pomiarów prędkości. Można ich spotkać na Moście Pionierów, ulicach: Ku Słońcu, Przyjaciół Żołnierza, Gdańskiej, Powstańców Wielkopolskich i wielu innych.

- Najwięcej wykroczeń rzeczywiście zauważam na głównych drogach - mówi Grzegorz Kromski, z referatu drogowego straży miejskiej. - Pomiarów, poza sezonem urlopowym dokonuję praktycznie każdego dnia. Jeśli pogoda nie zagraża oczywiście fotoradarowi. Teraz jest mniejsza częstotliwość kontroli. Nie chodzi o to, by narobić maksymalnie dużą ilość zdjęć, a o skuteczność. Trzeba je maksymalnie szybko obrobić i dostarczyć do kierującego. 

Strażnicy miejscy dostarczają zdjęcia zazwyczaj w 5 dni po zanotowaniu wykroczenia.

Piraci drogowi w Szczecinie. Oni zapłacą najwięcej [galeria zdjęć]
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Piraci drogowi w Szczecinie. Oni zapłacą najwięcej [galeria zdjęć]

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości