Wszystko
o samochodach

Przepisy / Mandaty

Pokemon Go. Gracze będą karani mandatami

Data publikacji: Autor: (mm)

Fot. Archiwum Nieuważni gracze Pokemon Go będą karani mandatami w wysokości 55 euro. W jakim kraju będzie można narazić się na jego otrzymanie?

Belgijska policja zamierza powoływać się na przepis kodeksu drogowego mówiący o zachowaniu się w sposób niestwarzający zagrożenia dla innych użytkowników.

Mandatem może zatem zostać ukarana każda osoba, która wpatrując się w telefon nie zważa na jadące auta, rowery oraz innych pieszych. Policjanci podkreślają, że wykonywanie nagłych manewrów a szczególnie nieprzewidzianych może prowadzić do niebezpiecznych zdarzeń drogowych.

Redakcja poleca:

Samochód na gaz. Niezbędne formalności 
Te auta są najpopularniejsze w Polsce
Toyota Celica z filmu „Chłopaki nie płaczą". Jak dziś wygląda auto?

Darmowa gra w łapanie w terenie wirtualnych stworów w ciągu miesiąca od wprowadzenia na rynek zdobyła ogromną popularność. Miliony graczy szukają na ulicach swoich miast ukrytych pokemonów.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • bushi (gość)

    A może nasza policja wzięłaby się za rozmawiających i piszących sms na przejściu. To już jest jakaś epidemia głupoty, w której przodują niestety młode kobiety. Na razie trąbię na takie i chociaż na chwilę wracają do rzeczywistości, niestety z małym szokiem, jak wyrwane z hipnotycznego snu.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości