Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37737 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

POL-MOT Auto zaprezentował Skodę Superb

Data publikacji: Autor: (ip)

POL-MOT Auto to jedna z największych firm dealerskich w Polsce. Działa w pięciu miastach, w których prowadzi dziesięć salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Spółka właśnie obchodziła 20-lecie działalności. Podczas okolicznościowej imprezy odsłonięto nową Skodę Superb. POL-MOT Auto to jedna z największych firm dealerskich w Polsce. Działa w pięciu miastach, w których prowadzi dziesięć salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Spółka właśnie obchodziła 20-lecie działalności. Podczas okolicznościowej imprezy odsłonięto nową Skodę Superb.

POL-MOT Auto to jedna z największych firm dealerskich w Polsce. Działa w pięciu miastach, w których prowadzi dziesięć salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Spółka właśnie obchodziła 20-lecie działalności. Podczas okolicznościowej imprezy odsłonięto nową Skodę Superb.Event w salonie POL-MOT Auto przy ul. Połczyńskiej 125 zbiegł się z fetowaną w tym roku 120. rocznicą powstania marki Skoda, której produkty POL-MOT Auto jako autoryzowany dealer sprzedaje od 1998 roku. Imprezę w salonie przy Połczyńskiej prowadził dobrze znany ze szklanego ekranu Jacek Rozenek, a goście i zgromadzeni dziennikarze mogli przyjrzeć się z bliska nowemu produktowi Skoda. Auto momentalnie przykuwa oko pewnym siebie i oryginalnym designem. Całość imponuje elegancją i prestiżem, a pod maską równie duże wrażenie robi moc sięgająca od 120 KM do 290 KM przy zużyciu paliwa od 3,8 do 7,1l/100 kilometrów. Już dziś najmłodsze dziecko Skoda fachowcy zgodnie uznają za najlepszy z dotychczas wyprodukowanych modeli czeskiej marki.

Nic dziwnego, że Andrzej Fonfara okazał się doskonałą twarzą dla całego przedsięwzięcia pod szyldem POL-MOT Auto. Nowy ambasador ma 28 lat, nie osiągnął jeszcze absolutnego szczytu swoich możliwości, a już jest pięściarzem rozpoznawalnym na całym świecie. Wystarczy tylko spojrzeć na listę jego osiągnięć. Fonfara ma m.in. w swoim dorobku mistrzostwo IBO w wadze półciężkiej i jest aktualnym posiadaczem pasa WBC International. Współpraca z marką POL-MOT Auto będzie kolejną cegiełką składającą się na jego sukces.

POL-MOT Auto to jedna z największych firm dealerskich w Polsce. Działa w pięciu miastach, w których prowadzi dziesięć salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Spółka właśnie obchodziła 20-lecie działalności. Podczas okolicznościowej imprezy odsłonięto nową Skodę Superb.- To dla nas niezwykle ważny dzień. 20-lecie spółki POL-MOT Auto chcieliśmy uczcić godnie, a lepszej okazji ku temu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Wyjątkowy dzień i premiera wyjątkowego auta, jakim jest Skoda Superb. Wyjątkowy jest też nasz dzisiejszy gość, który został jednocześnie naszym ambasadorem. Proszę Państwa, Andrzeja Fonfara - mówił prezes POL-MOT Auto, Mateusz Zarajczyk, na jubileuszowej konferencji z okazji 20-lecia istnienia spółki.

POL-MOT Auto to jedna z największych firm dealerskich w Polsce. Działa w pięciu miastach, w których prowadzi dziesięć salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Spółka właśnie obchodziła 20-lecie działalności. Podczas okolicznościowej imprezy odsłonięto nową Skodę Superb.- To naturalnie ogromny zaszczyt. Znamy się z prezesem od lat i pewnego dnia usłyszałem od niego propozycję dołączenia do tej doskonale zarządzanej ekipy w roli ambasadora. Nie potrzebowałem nawet czasu do namysłu, od razu podaliśmy sobie rękę. Marka wyznaje wartości, które są mi bliskie i budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia! Wystarczy wspomnieć działania spółki w mojej ukochanej Legii Warszawa, którą POL-MOT doprowadził do mistrzostwa Polski w 2002 roku. Ja widzę też kolejny plus: nie byłem do tej pory na żadnym wyjeździe mojego klubu, a teraz pozostaje złapać za kluczyki i można ruszyć w trasę - dodał uśmiechając się bokser Andrzej Fonfara.

Spółka POL-MOT Auto to jedna z największych firm dealerskich w Polsce, działająca w pięciu miastach naszego kraju, w których prowadzi dziesięć salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Kibicom piłki nożnej doskonale kojarzy się z Legią Warszawa. Kiedy POL-MOT Auto był jej właścicielem, warszawski zespół sięgnął po mistrzostwo kraju w 2002 roku, na które czekał wcześniej siedem długich lat.

POL-MOT Auto to jedna z największych firm dealerskich w Polsce. Działa w pięciu miastach, w których prowadzi dziesięć salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Spółka właśnie obchodziła 20-lecie działalności. Podczas okolicznościowej imprezy odsłonięto nową Skodę Superb.

POL-MOT Auto to jedna z największych firm dealerskich w Polsce. Działa w pięciu miastach, w których prowadzi dziesięć salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Spółka właśnie obchodziła 20-lecie działalności. Podczas okolicznościowej imprezy odsłonięto nową Skodę Superb.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • jarek (gość)

    szkoda że to skoda... nie mogę znieść tej zielonej wrony (strzały ze skrzydłem ?) na masce...

  • Sławomir (gość)

    Ja z kolei uwielbiam znaczek Skody! Wystarczy jedynie wiedzieć , ze to pioropusz indiański, a nie zadna wrona:-)

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Skoda Superb zdjęcia

Skoda Superb dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

Skoda Superb Cena