o samochodach

Motosport / Rajdy

Polacy w Rajdzie Bohemia

Data publikacji: Autor: (mp)

Łukasz Witas z pilotem Danielem Dymurskim zajęli czwarte miejsce w klasie A6 31. Rajdu Bohemia. To kolejny udany występ polskiej załogi w Pucharze Europy Strefy Wschodniej.

W rajdzie uczestniczyło 16 samochodów klasy A6. Większość z nich znacznie przewyższała mocą treningowego Peugeota 206 załogi NOVOL Rally Team. Zadanie stojące przed Witasem było tym trudniejsze, że Dymurski wystąpił w roli pilota gościnnie. Mimo to Witasowi udało się  wywalczyć dobrą, czwartą pozycję w swojej klasie. W ogólnej klasyfikacji Mistrzostw Czech zajął 34 miejsce. W Pucharze Europy Strefy Wschodniej plasuje się na 27 pozycji.

Kolejnym wyzwaniem dla zespołu Łukasz Witas/Michał Kuśnierz będzie rozgrywany w dniach 16-17 lipca Rajd Nikon.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!