Wszystko
o samochodach

Motocykle / Aktualności

Polepszacz widoków - preparat dla motocyklistów od Max Master

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. MaxMaster Wymuszenie pierwszeństwa, zajeżdżanie drogi, przeszkody na jezdni – te problemy to chleb powszedni motocyklistów. Zaparowana szyba wizjera może utrudnić dostrzeżenie w porę potencjalnego zagrożenia i bezpieczne wykonanie manewru, dlatego warto zadbać o jak najlepszą widoczność.
Fot. MaxMaster Niezbędne w tym zakresie jest używanie odpowiednich kosmetyków motoryzacyjnych. Nowy produkt marki MaxMaster – Polepszacz widoków – to rozwiązanie dla ceniących komfort jazdy wielbicieli jednośladów. Parowanie szyby wizjera należy do najbardziej uciążliwych doświadczeń, jakie dotykają motocyklistów podczas większości swoich wypadów. Smugi i para znacznie ograniczają widoczność, co jest szczególnie niepożądane przy rozwijaniu znaczących prędkości. W razie pojawienia się potencjalnego niebezpieczeństwa ważna jest bowiem każda sekunda. Dyskomfort w tej sytuacji niekorzystnie wpływa na czas reakcji kierowcy.

CZYTAJ TAKŻE

Wakacyjna promocja Hondy CB600F Hornet

Yanosik - antyradar dla motocyklistów


Nowe metody walki z osadzającą się parą wykorzystywane w konstrukcji kasków – system anti-fog i dynamiczna wentylacja – nie rozwiązują problemu całkowicie. Opinie pojawiające się na forach dyskusyjnych oraz prywatne rozmowy motocyklowych pasjonatów wskazują, że wciąż poszukiwane jest niezawodne rozwiązanie, które raz na zawsze pozwoli zapomnieć o zagrożeniu ze strony niepożądanej pary.

Nowy produkt MaxMaster Moto Design Antypara – „Polepszacz widoków” eliminuje osadzanie się pary na osłonach kasków, goglach i okularach. Preparat wykazuje właściwości przeciwmgielne, co zdecydowanie podwyższa komfort jazdy. Większe pole widzenia bezpośrednio przekłada się także na poprawę bezpieczeństwa. „Polepszacz widoków” rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu jest łatwy do usunięcia.

Nie powoduje tzw. efektu „fluid-up”, czyli odkładania się preparatu na powierzchni szyby, na co często skarżą się użytkownicy jednośladów. Co ważne, produkt dostępny jest w 100-mililitrowych opakowaniach. Idealnie nadaje się więc do transportowania w schowkach motocykla lub kieszonkach motocyklowej kurtki. Krótki postój na spryskanie kasku wystarczy, by w nawet najcięższych warunkach pogodowych, nadal cieszyć się upragnionym wypadem na dwóch kołach.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości