Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Policja. Chcieli się ścigać autami, do akcji wkroczyła policja

Data publikacji: Autor: Wojciech Frelichowski

Fot. Policja Pod Buskiem Zdrój policja nie dopuściła do nielegalnych wyścigów samochodowych. Do startu w tych "zawodach" szykowało się 70 samochodów.

Policjanci z Buska Zdrój dowiedzieli się, że na jednej z dróg w pobliżu miasta mają się odbyć nielegalne wyścigi samochodowe. Na taką informację natknęli się monitorując strony internetowe. Osoby, które chciały się ścigać, jako miejsce rywalizacji wybrały oddaną niedawno do użytku obwodnicę Buska Zdrój.

Policjanci zwiększyli czujność, patrolując teren miasta, ze zwróceniem uwagi na osoby mogące brać udział w tym nielegalnym procederze. Do działań skierowano 9 radiowozów, a w nich 17 policjantów. Głównym zadaniem było niedopuszczenie do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Zobacz także: Czy można nie płacić OC kiedy auto tylko stoi w garażu?

Na miejsce „zbiórki” przed wyścigiem przyjechało około 70 pojazdów. W wyniku podjętych przez policjantów działań wylegitymowano 31 osób. Mundurowi ukarali łącznie 20 osób. Głównymi przewinieniami było parkowanie w niedozwolonym miejscu, kierowanie pojazdem bez dokumentu prawa jazdy, używanie słów wulgarnych i zaśmiecanie oraz stan techniczny pojazdów. Część z kontrolowanych pojazdów była niesprawna technicznie za co mundurowi zatrzymali 6 dowodów rejestracyjnych.

Zobacz także: SUV-y Škody. Kodiaq, Karoq i Kamiq. Trojaczki w komplecie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości