Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Policja. Opel Zafira wpadł do rowu. W aucie jechało 10 osób

Data publikacji: Autor: Wojciech Frelichowski

Fot. Policja Na drodze nr 91 w okolicy Tczewa kierowca Opla Zafiry wjechał do rowu. W aucie było 10 osób, zaś prowadzący nie miał uprawnień do kierowania kierowania pojazdami.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący Oplem Zafirą stracił panowanie nad samochodem, po czym uderzył w wysepkę rozdzielającą pasy jezdni, a następnie wpadł do rowu. Do szpitala trafiła jedna pasażerka z samochodu uczestniczącego w zdarzeniu.

W trakcie policyjnych czynności okazało się, że 21-letni obywatel Rumunii, który kierował Oplem nie miał uprawnień do kierowania samochodami, a samochodem podróżowało 10 osób, czyli o 5 a dużo, niż na to pozwalają przepisy w przypadku pojazdów tego typu. Mundurowi zbadali stan trzeźwości kierującego oplem, który był trzeźwy.

Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny od zafiry z uwagi na uszkodzenia powypadkowe. Samochód odholowano na policyjny parking.

Zobacz także: Testujemy Volkswagena Polo

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Opel (gość)

    Mała pomyłka te samochody posiadają 7 miejsc więc o 3 za dużo jechało BTW Prawo jazdy Kat B Zezwala na przewóz 9 osób licząc z kierowcą(tutaj kierowca nie miał uprawnień)

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości