Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39052 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Polscy klienci indywidualni wybierają Opla Corsę

Data publikacji: Autor: (ip)

Opel Corsa / Fot. Opel Od lutego 2014 roku ten bestseller Opla jest niezmiennie najczęściej wybieranym modelem wśród klientów indywidualnych w Polsce. Ile osób zdecydowało się na jego zakup?

Opel Corsa / Fot. Opel Do końca kwietnia br. klienci indywidualni zarejestrowali 2 542 Corsy, to o prawie 33% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Całkowita sprzedaż bestsellera Opla w miesiącach od stycznia do kwietnia 2015 roku wyniosła 3 412 sztuk, czyli o prawie 20% więcej niż rok wcześniej. Na wolumen ten składa się zarówno poprzednia generacja modelu, jak również nowa Corsa.

„Corsa to nasz niekwestionowany przebój i od ponad roku najpopularniejsze auto wśród polskich klientów indywidualnych. Cieszymy się, że to właśnie ci klienci obdarzają nas największym zaufaniem” – powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland.

Specjalnie z myślą o klientach indywidualnych, którzy chcieliby cieszyć się wygodą użytkowania ciągle nowej Corsy, Opel wprowadził niedawno nowy produkt finansowy pod nazwą „Drive New Opel”. To elastyczny program finansowania, który pozwala na wygodny zakup auta nawet bez wnoszenia wkładu własnego, płacąc stałą miesięczną ratę. Po upływie 3 lat klient będzie miał możliwość wymiany auta na nową Corsę, korzystając w dalszym ciągu z tego programu.

Opel Corsa od lat pozostaje bestsellerem: przez 32 lata sprzedano łącznie 12,4 mln egzemplarzy czterech generacji tego modelu. Jest jednym z najbardziej popularnych modeli Opla, stanowiącym ponad jedną czwartą rocznej sprzedaży firmy.

Opel Corsa / Fot. Opel

Opel Corsa / Fot. Opel

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Opel Corsa zdjęcia

Opel Corsa dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Opel Corsa opinie

Oceń swoje auto

Opel Corsa Cena