Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Pomorskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego znowu w Słupsku

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Pomorskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego znowu w Słupsku Po kilku latach przerwy do Słupska powraca jedna z największych w kraju imprez motocyklowych. Impreza odbędzie się 3 maja na placu Zwycięstwa w Słupsku.

Początki Pomorskiego Otwarcie Sezonu Motocyklowego sięgają roku 2000. Wówczas pierwszy raz motocykliści urządzili zabawę na placu Zwycięstwa. Impreza w mieście obywała się systematycznie przez wiele lat. Ostatnie edycje odbyły się w Obłężu. W tym roku zlot powraca do miasta.

Impreza rozpocznie się 3 maja w samo południe. Wszyscy, którzy w tym czasie przyjdą pod ratusz będą mogli podziwiać stalowe rumaki. Nie zabraknie na pewno motocykli zabytkowych oraz najnowszych. Brakować nie będzie także legendarnych maszyn marki Harley Davidson.

Na placu przed ratuszem odbędą się konkurencje sprawnościowe takie jak slalomy, wolna jazdy i może palenie gumy. Atrakcją będzie pokaz jazdy i akrobacji przygotowany przez ekipę z Bytowa.

W spotkaniu weźmie udział kilkuset jeźdźców z całej Polski. Udział zapowiedzieli także goście z zagranicy. Z placu Zwycięstwa uczestnicy Otwarcia Sezonu ruszą paradą ulicami miasta.

Honorowy patronat nad imprezą sprawuje prezydent Słupska. Jej organizatorami są członkowie Towarzystwa Odkrywców oraz motocykliści z klubu Oultaws mc.

Pomorskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego znowu w Słupsku
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Pomorskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego znowu w Słupsku

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w poniedziałek.

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości