Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Porannego Targi Motoryzacyjne w Białymstoku - już w weekend!

Data publikacji: Autor: Piotr Walczak

Porannego Targi Motoryzacyjne w Białymstoku - już w weekend! Jutro i w niedzielę, 11-12 czerwca, plac przed Teatrem Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zamieni się w największy salon samochodowy na Podlasiu. Wśród wystawców znajdą się lokalni dealerzy czy serwisy. Oprócz nowych aut zobaczymy także motocykle.

To największa tego typu impreza na Podlasiu. Targi motoryzacyjne organizowane przez "Kurier Poranny" doczekały się już swojej ósmej edycji. Impreza ta z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem białostoczan. Nic dziwnego, bo zawsze zobaczyć można najnowsze modele samochodów, jak też te, które kupowane są najchętniej.

Na targi warto przyjść

Odwiedzający imprezę będą mogli poznać pełną ofertę białostockich salonów oraz umówić się na jazdy testowe.

Dealerzy poinformują zainteresowanych o aktualnych rabatach, promocjach i możliwościach finansowania zakupu auta. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – i klienci indywidualni, i przedsiębiorcy zainteresowani pojazdami dla swojej firmy. Podczas poprzednich edycji targów niejednokrotnie zdarzało się, że wiele osób decydowało się zamówić lub kupić samochód już na miejscu.

W tym roku można spodziewać się również oferty dla miłośników jednośladów. Zobaczymy motocykle, które zachwycą każdego fanatyka wiatru we włosach - m.in. marek Kawasaki czy BMW. Pojawi się też firma produkująca nowoczesne instalacje gazowe oraz serwisy samochodowe. Przedstawiciele jednego z nich zapewniają, że przygotowali bezpłatną diagnostykę elektroniki dla zmotoryzowanych, którzy odwiedzą targi.

Wybierzemy najładniejsze auto targów "Kuriera Porannego"

Oczywiście, jak na tego typu imprezę przystało, samochody będą prezentowane w asyście pięknych hostess. Tradycyjnie można spodziewać się wyboru najbardziej odjazdowego auta targów. Rywalizacja o ten tytuł zapowiada się bardzo ciekawie, bo od kilku lat niekwestionowanymi liderami są pojazdy marki Mazda. 

W ubiegłym roku wygrała "trójka" w wersji MPS, a dwa lata temu Mazda 3. Z kolei jeszcze rok wcześniej odwiedzający targi uznali, że na nagrodę zasługuje popularna "szóstka". Aby oddać swój głos w tegorocznym plebiscycie, wystarczy wyciąć kupon, opublikowany w sobotnim „Kurierze Porannym” i wrzucić do urny na terenie targów.

Podczas Porannego Targów Motoryzacyjnych czterokrotnie wystąpią zespoły dziecięce z Akademii Tańca Szał – zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Imprezę uświetni występ zespołu Kolor. Na zgłodniałych oczywiście będzie czekał punkt gastronomiczny. Zapraszamy!

Godziny trwania targów:
sobota: 11-19,
niedziela: 10-17.

Serwis regioMoto jest patronem medialnym imprezy.

Piotr Walczak
fot. Wojciech Wojtkielewicz

Porannego Targi Motoryzacyjne w Białymstoku - już w weekend!
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Porannego Targi Motoryzacyjne w Białymstoku - już w weekend!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości