Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37173 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Porsche Approved w Polsce

Data publikacji: Autor: (IP)

Używane Porsche można kupić w ramach programu Porsche Approved/fot. Porsche Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu, Salon Porsche Centrum Warszawa oferuje w ramach programu Porsche Approved – samochody używane. Poszerza tym samym swoją ofertę, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższych standardów oferowanych pojazdów. Auta objęte programem mają mniej niż dziewięć lat, a ich przebieg i pochodzenie są zawsze dokładnie sprawdzane.

Certyfikacja potwierdzająca standard marki

Używane Porsche można kupić w ramach programu Porsche Approved/fot. PorschePrzygotowaniem do sprzedaży aut używanych zajmuje się zespół wysoko wykwalifikowanych techników Porsche. Aby zachować wysoki standard i zapewnić bezpieczeństwo jazdy, certyfikacja zostaje przeprowadzona niezwykle skrupulatnie w oparciu o liczącą 111 punktów listę kontrolną. W przypadku stwierdzenia najdrobniejszego defektu, naprawy wykonywane są wyłącznie przy użyciu oryginalnych części zamiennych. Ocenie podlega też wizualne wrażenie pojazdów. W razie konieczności, przeprowadzane są zabiegi przywracające wyjątkowy styl samochodów.

Ekskluzywny stempel Porsche Approved

Każde z używanych aut, które przejdzie rygorystyczną kontrolę, otrzymuje ekskluzywny stempel: Porsche Approved. Jest on świadectwem bezpiecznego użytkowania samochodu i jednocześnie dowodem wzajemnego zaufania firmy i użytkownika.

Dodatkowa gwarancja

Oferowane przez Salon Porsche Centrum Warszawa samochody używane, z chwilą nabycia ich przez nowego właściciela, otrzymują roczną gwarancję (dla pojazdów maksymalnie dziewięcioletnich). Gwarancja Porsche Approved na samochody używane pokrywa, w razie awarii czy wypadku, w całości koszty materiałów i robocizny. Dotyczy ona takich komponentów jak: silnik, układ paliwowy i chłodniczy, układ napędowy, amortyzatory/układ kierowniczy, system hamulcowy, ogrzewanie i klimatyzacja, elektryka oraz karoseria. Nie obejmuje natomiast uszkodzeń wynikających ze zmian wprowadzonych w sposób niedozwolony przez producenta, a także eksploatowania samochodu niezgodnie z otrzymanymi wskazówkami zawartymi w warunkach gwarancji i konserwacji. Gwarancja na auta używane przypisana jest do konkretnych pojazdów, a nie osób. Oznacza to, że w przypadku sprzedaży samochodu zachowuje ważność. Jest ona ważna na terenie całej Europy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Usługi serwisowe obejmują zarówno pomoc w przypadku awarii czy wypadku, jak i organizację powrotu do domu.

Gotówka, kredyt lub leasing

Oferowane przez Salon Porsche Centrum Warszawa samochody Porsche Approved dostępne są nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla firm. Można je nabyć za gotówkę, skorzystać z oferty leasingowej lub kredytu.

Korzyści z leasingu

Umowa leasingowa dopasowana jest do możliwości klienta i może trwać od 24 do 60 miesięcy. Wysokość rat zostaje ustalona indywidualnie, podobnie jak opłata wstępna, która wynosi od 10 proc. do 45 proc. wartości samochodu. Indywidualnie ustalane jest też zakończenie umowy leasingowej. Nie ma obowiązku wykupu samochodu na koniec jej trwania.

Wygodny AutoCredit

Istnieje także możliwość skorzystania z kredytu. W ramach programu AutoCredit, można uzyskać okres kredytowania na 36 lub 48 miesięcy. Wpłata własna może wynosić 0 zł, co oznacza brak potrzeby inwestowania własnych środków. Wszystkimi formalnościami zajmuje się na miejscu doradca finansowy.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Porsche zdjęcia

Porsche dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Porsche opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Porsche Cena